Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 36 hetesen abszolút nem...

Ha 36 hetesen abszolút nem mutat fájást a fájásmérő, akkor esély sincs, hogy esetleg picivel hamarabb meglegyen a baba?

Figyelt kérdés
Első fájásmérésen voltam, ami semmit nem mutatott. Ilyenkor kizárt,hogy ettől függetlenül hamarabb jöjjön egy picit?
2011. nov. 28. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Ettől még akár holnap is megszülhetsz. Semmi jelentősége.

Lehet hogy karácsonyra már otthon lesztek, gondolom ezért kérdezed. De az is lehet, hogy csak Szilveszteri baba lesz.:)


Beszéld meg a gyerkőccel, hogy nem szeretnél kórházban karácsonyozni. :)

2011. nov. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem is a Karácsony izgat, hanem, hogy nagyon rosszul viselem. Nagyobb a baba és eléggé rosszul vagyok. Annyira fáj már a szeméremcsontom, meg az egész alfelem, hogy néha sírok. Aludni kb. pont ezért 3-4 órákat,ha tudok.

Tökéletes terhességem volt kb. a 32. hétig, de azóta mintha minden csőstül jönne. Savat is hánytam már többször.

Szóval inkább ezért szeretném,ha meglenne hamarabb,mert már a napi dolgaimat is alig bírom ellátni!

2011. nov. 28. 11:22
 3/9 anonim ***** válasza:
38. héten szültem az első babámat, még a vajúdás alatt sem mutatott semmit a fájásmérő - pedig fájt ám rendesen. Szóval semmi összefüggés nincs.
2011. nov. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ma vagyok 40+1,fájásaim régóta vannak és még mindig nem született meg a 2. babánk. Sajnos nem lehet erre alapozni,mert minden változhat akármikor.
2011. nov. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aznap mentem nst-re mikorra ki voltam írva. Semmit se mutatott a gép, mégis mire hazaértünk a kórházból(kb 40 perc) addigra már éreztem,hogy beindult a szülés. És meg is szültem rá egy napra.
2011. nov. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Hát akkor reménykedem,hogy a Tökösöm egy picit hamarabb óhajt velem találkozni!:)

2011. nov. 28. 18:10
 7/9 ZsZs27 ***** válasza:
Szülés előtt 2 hétig voltam kórházban, minden nap NST, semmit nem mutatott. Egyik nap sima vizsgálatra rendelt a doki, (még korán is volt a szülésre 32 hetesen) ott derült ki, hogy 3 ujjnyira nyitva vagyok, az egyik csajszimnak a feje már a "kijáratnál". Sürgősségi császár. Barátnőm egy hónapja 37 hetesen NST-n semmi, 2 és fél óra múlva megszült. Fel a fejjel, ilyen alapon lehet hogy 1-2 héten belül meglesz. A 37. héttől már nem is számít koraszülöttnek. Lényeg, hogy a 2500 grammot elérje!
2011. nov. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi Neked is!

Hát nálunk már régen elérte a 2500 g-ot.:) Ezért szeretnék már szülni,mert nagy és nehéz a Kicsikém!

2011. nov. 29. 08:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem 38 hetesen Nst-n a doki azt mondta nem lesz baba, lehet hogy csak következő héten. Aztán még aznap éjjel elfolyt a magzatvíz és másnap délelőtt 10:42kor megszületett a lányom. 38+1napra! Szóval nyugi már nem sok idő. Drukkolok hogy karácsonyfa alatt legyen a bébi! :D

19hkm

2011. nov. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!