Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A makkom alatt egyből, apró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A makkom alatt egyből, apró piros pöttyök találhatók. Mik lehetnek ezek? (lent)

Figyelt kérdés
kb fél éve van ott és szagot ad, nedvesíti a makkom, és a makkom olyan mint ha ráncos lenne apró mélyedések vannak rajta.

2012. máj. 3. 10:30
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De most olvastam utána és azt írja, h ennek lehet az is az oka, h a szappan amivel fürdök. Fél éve folyékony szappannal fürdök. Előtte baba szappannal fürödtem és előtte semmi féle ilyen betegség nem volt..
2012. máj. 3. 12:12
 12/18 anonim ***** válasza:
A net nem orvos, annyi baromságot összehordanak ott. A nemi betegségek nem játékok. Irány a doki, mert aztán majd levágják a p..öd. Na jó azt lehet nem, de ki tudja milyen bajod van.
2012. máj. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
és ha ide a városi esztk-ba bemegyek a bőrgyógyászhoz akkor az tud segíteni?? vagy külön nemibetegek orvosát keressem fel?
2012. máj. 3. 12:26
 14/18 anonim ***** válasza:
bőrgyógyász vagy urológust. Jó az sztk is csak menj. Nem játék.
2012. máj. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

de nekem nem ilyenem van az úgy nevezett PPP


[link]


mert nekem a makkomon és a karimán sincs egy pötty se csak a makkom alatt...

2012. máj. 3. 12:29
 16/18 DannyZuko ***** válasza:
Hamár 16 centi a fickó, akkor mond azt ha kérdik, hogy átmérőben :) Nade félretéve... mint előttem szólók is írták nem játék ez a dolog. Lehet hogy ecsetelni kell, lehet, hogy csak egy antibiotikum, de lehet hogy csak be kell kenni valamivel. 16 évesen már csak szóba áll veled a doki akkor is, ha anyuka nincs ott. De ilyesmit simán benyelhetsz a férfi mosdóban, az uszodában, barátnői is összeszedheti akaratlanul, akárhol. Tessék megmutatni a szerszámot dokinak... nehogy még a végén le kelljen vágni :)
2012. máj. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Na én már 2szer elmondtam, hogy orvos, többet nem mondom. Picit ciki lenne ha nem kezelteted hanem majd a csajod is elkapja...
2012. máj. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
nyugodtan mehet sztkba urologushoz vagy bőrgyógyászhoz, ő meg vizsgál, kérdez majd egy két dolgot, és ha ugy látja hogy súlyosabb az esett akkor küld tovább a nemi beteggondozóba
2012. máj. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!