Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Zavaró, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Zavaró, ha egy lány lábán mindenhol kis piros hegek vannak?

Figyelt kérdés

Még kiskoromban szereztem őket, és nagyon zavarnak. Nem tudok ellenük tenni semmit, max. plasztikai műtét, de még túl fiatal vagyok ahhoz. De emiatt nem is merek felvenni rövidnadrágot vagy szoknyát harisnya nélkül.


Ti kezdenétek ettől még egy lánnyal?

(A korotokat is írjátok oda légyszíves.)



2012. máj. 1. 16:13
 1/4 ASOT ***** válasza:

ha megkérlek keresnél képet hogy ez milyen a valóságban?


vagy feltennéd a saját lábaidat? köszönöm!

2012. máj. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én igen kezdeményeznék ha normális a kisugárzása meg nem beképzelt nekem is vannak hegeim de kicsik meg nem nagyon látszanak :) meg szétszórtan :D
2012. máj. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha küldesz róla képet priviben akkor tudok válaszolni de így kép nélkül ezerféleképp kinézhet a lábad!

25F

2012. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

figyu. ha a a segged (ha igy jobban tetszik üleped) meg melled jó vagy ha jól nézel ki akkor a eltakarja , érted?

tehát ha van pár ilyen "pozitivumod" az el tompitja, a heggeket , de persze ez attol függ hogy mekkorák a hegek és a combon vagy a sípcsonton vannak . esetleg ha van egy fiu haverod akiben nagyon megbizol akkor kérdezd meg tole .

2012. máj. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!