Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Van olyan közületek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan közületek, akiknek bejönnek a vékony fiúk, akik nem is magasak?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 20:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Attól függ mit jelent az a nem magas!

14!L

2012. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
46%
Hat sajnos, se a vekony se az alacsony nem jon be nekik. Ha a ketto meg parosul is akkor szivas kicsi baratom... ezert van az, hogy aki alacsony es not akar altalaban kigyurt.
2012. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
60%

OFF

Uhh most eszembe jutott, hogyha egy pasi 150centi a barátnője meg 170 körüli milyen már az.... jó oké, ha boldogok, de akkor is... a srácnak kell pipiskedni, vagy a csajnak lehajolni a pusziért.

2012. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Attól függ mi számít neked magasnak. 170 cm alatt nem tetszenek a vékony fiúk. A mackókat nem annyira kedvelem (bár volt egy-két kivétel), de vékonyban a kicsi nekem olyan komolytalan.
2012. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%
Én kifejezetten az 170 körüli vékony srácokat szeretem. De ha magasabb is, nekem akkor sem jönnek be a kigyúrt vagy mackós pasik. Mondjuk az alap, hogy ne legyen alacsonyabb nálam. És tekintve, hogy én elég pici vagyok (162 cm) ez nem nagy elvárás sztem.
2012. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Nekem a magas, szép, arányos testű fiúk jönnek be. Az arányos, harmonikus testalkaton nem a kigyúrtságot értem, az taszít.
2012. máj. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

ma 21:36


De nem ezt kérdeztem!


Tudom, hogy a többségnek sajnos magas fiú kell csak is kizárólag és semmibe veszik az alacsony fiúkat, akik nem érték el a 170cm legalább.


A kérdés arra irányul, hogy van-e egyáltalán olyan lány, aki adna esélyt egy alacsony fiúnak is, esetleg tetszenek nekik, mert cukik, aranyosak az alacsony srácok.

2012. máj. 3. 22:06
 8/27 anonim ***** válasza:
56%
Ne haragudj már, de miket beszélsz te? Egy férfi legyen férfias, ne "cuki" basszus.
2012. máj. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

ma 22:08


Igazad van, de nem tudok magasabb lenni és hájasabb, testesebb, mert ilyen vékony típus vagyok sajnos.


Már alapbók a karom is vékony, a csontozatom ilyen. :/

2012. máj. 3. 22:18
 10/27 anonim ***** válasza:
165cm 45kg <3 de szerintem ezzel egyedul vagyok.. Eleg fius lany vagyok, nem kinezetre egyaltaan nem, de a kapcsolataiman mindig vagy en voltam a dominans fel, vagy mint a spanok.. Szoval van ien es szerintem igen, aranyosak az ien fiuk :)
2012. máj. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!