Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki fiúként lányos többségű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki fiúként lányos többségű iskolába tanul, azt "körülrajongják" a csajok? Mik a tapasztalataitok? Jelent ez valami előnyt?

Figyelt kérdés

Ugyanez a kérdésem lenne fordítva is: mondjuk műszaki szakokon fiútöbbletnél a kevésbé szép lányok is népszerűbbek a fiúknál?

Kort és nemet is írjatok ha lehet.



2012. máj. 3. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

nálunk fele-fele


és kábé az összes csajnak van már 2-3-5-10egynéhány évvel idősebb pasija, szépen klikkekbe tagolódnak,és leszarják a fiúkat...-.-'

2012. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi 31en vunk az osztályban abból 6 fiú... és az egész suliban ilyenek az arányok de nem jó... nem körülrajonganak hanem megy a marakodás meg a harc meg egymás fúrása hisztik stb. stb. még fokozottabban, mint máshol :/ A másik meg h az egész sulinak ien lányos programjai vannak meg a termünk is úgy néz ki mint egy Barbi-ház, és ha mi fiúk bármit akarunk akk az általában le van szavazva... sztem a fele-fele megoszlás a legjobb :P

Szal jó vmennyire körülrajonganak de inkább keverik a sz.rt egymás ellen ez van...

18/F

2012. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk erős csaj többlet van, de kevés pár van sulin belül. Viszont visszafelé működik!
2012. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a gimiben osztályonként 4 fiú volt a mi évfolyamunkon. Az egyik párhuzamos osztályban különösen jó volt a felhozatal, gyakorlatilag nem volt olyan csaj a suliban, aki a 4 év alatt ne lett volna az egyikbe szerelmes hosszabb-rövidebb ideig :) Úgyhogy szerintem működik, amit írsz, vagy legalábbis fiatalkoromban még így volt.

28/N

2012. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem érzem, hogy körül lennék rajongva, de más fiúk sem a szakon vagy a suliban. Budapesti főiskoláról van szó, szerintem olyan 60-40 vagy 70-30 lehet a karon a nemek aránya, de a lányok többségének van párja és nem a suliban keres.
2012. máj. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utólag visszagondolva én örülök, hogy szinte fiúiskolákba jártam, főleg a 2-es válaszoló által mondott okok miatt.

Nálunk az osztály középiskolában 30 fő volt, amiből 2 lány volt. Ez változó, hogy mennyire népszerű egy lány, attól, hogy sok a fiú még nem jelenti egyből azt, hogy körül vannak rajongva. De lehet a több fiú közül többnek tetszik, mint kevés fiú esetén

Később egyetemen is hasonló arány volt, 500 főből kb. 20 lány. Ott is a nagy számok törvénye miatt lehetett több rajongója a lányoknak.

Nem is baj, hogy nem volt annyi lány, legalább nem vonták el a figyelmet a tanulásról. :D

2012. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Középiskolában eléggé baj, ha az egy kettő fiú, lány van az osztályban, mert vannak akik nagy korlátozott csaladból jönnek és nem làtják az emberek varációit.
2023. jún. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!