Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mit szóltok az utcán...

Lányok, mit szóltok az utcán való leszólításhoz, ismerkedéshez? Fiúk, milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Gondoltam kipróbálom, de szeretném tudni mit szóltok hozzá ti lányok, és fiúk nektek milyen tapasztalataitok vannak? 17/f

2012. máj. 3. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
engem tegnap szólított le egy csávó, meg jött mellettem, meg mutogatott. nem tudom, miért nem vette hamarabb az adást, hogy kopjon le, mert 1. rá se néztem 2. nem válaszoltam és a 3. FÜLHALLGATÓ VOLT A FÜLEMBEN (mondjuk nem hallgattam zenét) :DD és a lányok NEM szeretik, ha az utcán szólítod le őket. legalábbis nagyon remélem...
2012. máj. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nocsak nocsak... a fülhallgató mint "ne zavarj" divatcikk? Ez új. És a bazinagy napszemüveg mit jelent?
2012. máj. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10:19 azt hogy " takarodj, mert van egy tenyészbikám otthon, aki sz@rráver téged ha a szemembe mersz nézni" :D
2012. máj. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

Kérdezőnek:


Negatívan állnak hozzá. Idegen vagy a számukra, akiről nem tudnak semmit, így sem telefonszámot nem fognak megadni, sem kv-ra nem fognak elmenni veled.


Kivételek


- Autód árkategóriája alulról súrolja a 30 milliót (euróban)


- öltönyben vagy, azaz sugárzik rólad hogy bárkit és bármit meg tudnál venni kilóra.


Ezek teljesülnek, akkor azt a nőt kapod meg akit csak akarsz.

2012. máj. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ma 11:49

XDDDDDDDD

Ez ugy mukodik ha jol nezel ki akkor konnyen megy a dolog, hanem akkor inkabb hagyd ezt a modszert...

2012. máj. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem kedden szólított le egy fiú az állomás környékén, de (szerintem volt valami belső baja) először azt sem értettem mit mond, aztán tovább mentem, mert utána se tudtam megérteni, utána meg még jött utánam szintén mondott valamit és az se volt értelmes mondat. Szóval a végén kezdett kicsit ijesztővé válni, így gyorsan otthagytam. De ha normálisan teszi a fiú, értelmesen, akkor általában nyitott vagyok rá.
2012. máj. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha normálisnak tűnik, akkor nagyon örülnék neki. 16l
2012. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha teljesen normális,akkor nem gond. Mindenképp vicces lenne.Jól is ki lehet jönni ebből szerintem:D 17/L
2012. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egyetértek a két utolsóval. :) Csak annyit tennék hozzá, hogy ha saját korosztályukat szólítják le a fiúk, akkor semmi probléma, de ha egy 25 éves megy oda egy 15 éveshez (Pláne, ha rögtön telefonszámot kér), az félelmetes lehet.
2012. máj. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Keni26 válasza:
hat,a lanyok elegge felnek plane ha este szolitjak le oket a fiuk, persze ha a fiu, nem egy csoronak tunik ahogy mar emlitette eggyikotok, akkor nem lesz elutasito, de ahoz azert szamit a kulso is;)) mert ha rohadt ronda vagy sztem nem allnak meg a csajok sot elkezdenek szaladni;) en szemely szerint aki azt mondja,, (lany,) h o megall ha jol nez ki a srac ha nem, az hazudik:)) de ha az audi kulcsaval menne oda hozza, akkor sztem nem..:P
2012. máj. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!