Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet olyan személyiség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet olyan személyiségűnek lenni, mint Éden Máté?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 22:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Szóval egy beképzelt kigyúrt f@szra akarsz hasonlítani :D
2012. máj. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Hát én örülök, hogy nem vagyok olyan!

Egyik nap még Edinát dugja, mint a lopott biciklit, majd később meg azzal a Szlovák gizivel flörtölget?

Jaaaa! Hogy részeg volt? Az még nem mentség!


Hát ha valahonnan személyiséget kellene választani, akkor tuti, hogy nem onnan választanék...

2012. máj. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Tényleg ne akarj olyan személyiségű lenni mint Máté.

Én is és egy barátnőm is szokta nézni a sorozatot, eleinte teljesen oda voltunk érte de azok után amit Edinával csinált..meg néha nagyon csúnyán beszél szegény lánnyal, nem törődik azzal, hogy Edina szerelmes belé..nem mondja meg kerek-perec, hogy nem szereti. Mondjuk egyszer mintha mondta volna(úgy rémlik) de akkor meg minek csókolózik vele és kábítja szegény lány fejét..

röviden ne róla vegyél példát kérlek

2012. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
de olyan laza szeretnék lenni, jó dumával, jó kisugárzással
2012. máj. 6. 21:18
 25/25 anonim ***** válasza:

23-as válaszoló vagyok :D

Na Kérdező? Sikerült elsajátítanod Máté viselkedését vagy esetleg most már váltottál az Éjjel-nappal Bp-ből Kristófra?:D

2013. jún. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!