Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk miért nem merik bevalla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért nem merik bevallani, ha tetszik nekik egy lány?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:
én bevallom, amúgy meg sztem a visszautasítástól/veszekedés miatt. 17/f
2012. máj. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a mai lányok beképzeltek és flegmák, lekezelőek és csak megalázás várna rám egy vallomás után.


Majd, ha végre úgy bántok velünk fiúkkal, mint emberekkel, akkor én is fogok beszélgetni veletek, lányok!

2012. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Gondolom, azért amiért a lányok sem.
2012. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szerintem én nem vagyok olyan mint a legtöbb lány, tudod olyan krvás, a barátnőim azt mondják elég normális vagyok.
2012. máj. 4. 14:36
 5/10 anonim ***** válasza:

Nincs olyan kategória, hogy "fiúk". Mindenki más.


Én sem feltétlenül közlöm a kiszemelttel, hogy tetszik, de az tuti, hogy egyértelműen kimutatom felé, hogy tetszik. Először óvatosan, hogy megnézzem, hogy én is tetszem-e neki.

Amikor bevallod, hogy tetszik neked valaki, akkor kiszolgáltatottá válsz. És amikor a másik fél nem úgy érez, az rossz érzés. Azzal védekeznek, hogy nem vallják be. Persze ha nem vallod be, akár szóban, akár tettekkel, akkor könnyen egyedül maradhatsz. Ez része a játéknak.

2012. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezesetben menj oda adott fiúhoz és valld be neki, hogy tetszik neked. Ha nem teszed meg, akkor gondold végig miért nem teszed meg és rájössz, hogy a fiúk pont ugyanezért nem csinálják.
2012. máj. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én be merem vallani.

Nyilván nem úgy megyek oda a csajhoz hogy mondom neki h nagyon tetszik nekem, de ha ő vagy valaki rákérdez hogy tetszik e akkor nem tagadom le.

2012. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy utána az összes barátnőjével kibeszéljen/kiröhögjön? Kösz nem.
2012. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Valaki0702 ***** válasza:
Én azért mert féltem, hogy kigúnyol, kinevet e-helyet elmondtam a barátnőjének és holnapra már az a lány is tudta aki tetszik. 13/F
2012. máj. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mert félünk hogy nemet mond és sok fiú így van ezzel "jobb abban a tudatban élni hogy talán szeret minthogy ő sosem lehet az enyém ``
2013. okt. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!