Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez fétis? Normális vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez fétis? Normális vagyok?

Figyelt kérdés
Valamiért nagyon izgatnak az olyan lányok, akik vékonyak vagy szép formásak, de nem túlsúlyosak és rózsaszín cuccokat viselnek, például rózsaszín felsőben vannak vagy nadrágban, cipőben, nagyon izgatóak és nagyon vonzóak a számomra.

2012. máj. 4. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez mégis milyen fétis lenne? Egyszerűen csak ez a zsánered.
2012. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Izlés, nem pedig fétis.
2012. máj. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sztem inkább fétis. ismerek olyat, aki csak akkor b@ssza meg a csajt, ha van rajta valami rózsaszín közben
2012. máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért ott még nem tartok, nem is csak a rózsaszín cuccos lányok jönnek be, de jobban megfigyelem őket, a szemem rááll úgymond, de csak ha a lány maga is tetszik persze, szóval a vékony, vagy norál testalkatú és arcra bejövős rózsaszín ruhában lévő lányok nálam tarolnak nagyon is. :D
2012. máj. 4. 16:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogyne lennél normális? Ennyi erővel a gótokra/rockerekre pályázóak is kezeltethetnék magukat.
2012. máj. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!