Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek hány évesen jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek hány évesen jött ki először? És menyi? És vertétek, vagy csak reggel felállt, aztán jött? 13/F

Figyelt kérdés
ja és hetero vok

2012. máj. 4. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:

14 évesen, és vertem...

és annak mi köze h hetero vagy, ugyanakkor jön heteróknak mint melegeknek o.O

2012. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14, kivertem. Tiszta g*ci lett pólóm meg sztem a hajam is.
2012. máj. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
rendben, gőzöm nem volt arról, h a heteronak mi köze hozzá.
2012. máj. 4. 18:24
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor minek írtad? o.O
2012. máj. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
inkább legózz :D
2012. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom, de nekem nagyon hamar, szerintem már olyan 10 éves korom körül. Nem sok akkor még, csak pár csepp, de jött rendesen ondó is a végén. És magamnak vertem. Pontosabban a verés az túlzás, mert azt nem tudtam, mit kell csinálni vele, csak azt láttam, hogy jó érzés dörzsölni meg húzogatni. Egyébként éjszakai magömlésem nekem sosem volt, akkor se, amikor egy hétig nem vertem ki. Magamnak viszont azóta is rendszeresen csinálom. :)


26/F

2012. máj. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 szupercsapat válasza:
11évesen hahahha
2012. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Először úgy 10évesen. Vertem, éjszakai sosem volt.
2012. máj. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
12 évesen ,felált ,kivertem és q*jó volt,éjszakai magömlésem nem volt.
2012. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
11 évesen. Korábbi hozzászólóhoz hasonlóan nem tudatosan vertem ki, csak simogattam, húzogattam, és éreztem, hogy nagyon jó. Viszont rendszeres önkielégítés mellett volt éjszakai magömlésem is, az is jó érzés volt.
2012. aug. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!