Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ribanc vagyok, ha úgy csókolóz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ribanc vagyok, ha úgy csókolózok másokkal, hogy nincs senkim, meg nem járunk?

Figyelt kérdés

vagy csak akkor lennék az ha le is feküdnék valakivel?


amúgy ez a csókolózás nem sokszor fordult elő.


2012. máj. 4. 21:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy csókolsz, najó feláldozom magam le smárolhatsz és megmondom xd
2012. máj. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
6%
ne keresd a kifogásokat. igen, az vagy.
2012. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Akkor én is az lennék, de nem tartom magam annak.

25/F

2012. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Sunnyogóó válasza:
100%

Nem vagy az!

Ne aggódj. A csóktól még nem leszel ribanc. Persze ha ezt napi szinten csinálnád,nem egy és nem két emberrel, na akkor már kicsit ott lenne a gyanú,de egyébként ez teljesen normális. Nincs párod,egyedülálló vagy,néha-néha 1-2 csók belefér. Kell a kaland is,nem kötheted le magad mindig csak mert csókra vágysz. Ez a véleményem.:D

Béke! :)

2012. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
hát nemtom, de ha látok egy csajt 2 különböző pasival smárolni, az számomra ribanc.
2012. máj. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
AZ vagy , csókolózol most még és később már benned lesznek többen, akkor is felteszed a kérdést ?
2012. máj. 5. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Dehogy napi szinten.

2x fordult elő.

Egyszer egy olyan fiúval aki tetszik..vele elég sokat, aztán megbeszéltük ott hogy járunk(mert úgy volt hogy egyszer fogunk) de végül nem lett semmi, mivel a fiú nem volt józan állapotba, azt mondta hogy ezt megkéne beszélni józanon is de végül nem került rá sor.:) :D


A másik fiú is tetszik nekem, volt olyan hogy régen szerelmes is voltam belé.. és a haverjai mondtk hogy ha bátor vagyok akkor adok egy szájrapuszit elköszönéskor..utána aztmondták hogy inkább nyelveset..de én a sima szájrapusziba voltam benne, de végül smároltunk, de nembánom, mert most is tetszik a fiú, és szerintem én is neki.



Az hogy bennem lesz vki(aki nem a barátom)az nem fordulhat elő!

2012. máj. 5. 08:04
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy ribi! Mikor talizunk? :)
2012. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
soha.:)
2012. máj. 6. 22:06
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek magának kell eldöntenie,hogy neki mi a jó és mi a rossz. Miért hallgatsz vadidegen emberek véleményére,amikor nem is ismernek? Szerintem sem vagy ribanc,de ha felmerült benned ez a kérdés,akkor ezt magadban kell tisztáznod. Megerősítésre nincs szükséged,csak a lelkiismereted legyen tiszta. ;)
2012. máj. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!