Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok az én helyembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok az én helyemben erről? Alaptalanul vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés
Szóval adott egy csaj, akinek már egy jó éve elég komoly kapcsolata van. Az egyik barátnőm ma reggel azzal jött oda hozzám, hogy ez a csaj a barátommal volt tegnap este futni, de ott volt a csaj barátja is. Viszont a barátom kocsijával voltak, a csaj a barátjával hátra ült. Most akkor mi van?
2012. máj. 5. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:

semmi.megcsalt?nem. ne fújd fel a dolgot hiddel,nem 1nőt dobtam már ki ezért. rendben jól nézek ki és? akkor már nem lehet haverkodnom csajokkal vagymi? a féltés szép és jó,de csak kereteken belül.és ez fordítbva is így van!


23/F

2012. máj. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi, ne aggódj
2012. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ott volt a csaj barátja is, nem a te barátoddal kettesben futott. komolyan, ezen mit lehet félreérteni, vagy rosszra gondolni? esetleg megérteném az aggodalmad, ha kettecskén futottak volna. a te barátod csak rendes volt, hogy felajánlotta az autóját fuvarra, meg elvitte őket magával. bízz már egy kicsit a pasidban, könyörgöm, ezért mit lehet féltékenykedni?? Kérdezem ezt én, aki azért elég féltékeny típus vagyok. de ezért még én sem lennék az.
2012. máj. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!