Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha megtudnátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha megtudnátok, hogy a pasi aki bejön, járt prostituálthoz kúrelni, mit gondolnátok róla?

Figyelt kérdés

2012. márc. 30. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

bár férfi vagyok,de talán hozzá tudok szólni érdemben.

rólam szinte minden eddigi bnőm tudta ezt és annyit mondtak,hogy jobb,mintha szutykokat vittem volna haza minden nap szórakozóhelyről és,hogy így érzelmileg sem csaptam be senkit.

szóval egyenesebb dolognak tartotta mindegyik,mint a csajozást és ők is pontosan tudták,hogy a lakásosok higiénikus és gyönyörű nők.

2012. márc. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Nálam onnantól kezdve felejtős lenne. Undorító.
2012. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha még érdekes a téma, akkor beszéld meg a pároddal, ha megvan, a számodra érthető ok, próbálj meg a problémával együtt élni, de ne söpörd a dolgot a szőnyeg alá! Ha nem tudtok megegyezni, akkor döntsd el mit választasz.
2012. márc. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ha egy nő megtudja, hogy a pasi prostituáltakhoz járt, jogosan undorodik meg tőle. Éppen ezért okos pasi ezt nem terjeszti magáról. Ez mindenkinek a maga titka. Attól ugyanis még lehet teljesen normális, hűséges, tisztességes egy pasi, hogy lányokhoz járkált. Személyes tapasztalat...
2012. ápr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szandikaaa válasza:
0%

Semmivel sem ér többet az a férfi egy k*rvától aki képes fizetni a sexért csak azért hogy élvezzen egy olyan lyukat amit agyon dugtak már előtte ápolt/ápolatlan emberkék :D

sőőt azt kell hogy mondjam hogy ebben szituban a pasik azok akik kifejezetten röhejesek :D a k*rvát értem ebből él de a pasinak mi a haszon ? egy elhasznált lyukban ?!: D viiccc ( elnézést ha úgy tűnt lenézném azokat akik ebből élnek! nincs velük semmi bajom és ugyan olyan embernek tekintem őket mint bárki mást )

2012. jún. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!