Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek vannak még kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vannak még kedves fiú tinik a világon? 13/L

Figyelt kérdés

2012. máj. 5. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan hogy rendes fiú nem létezik. Kedves még akad, de azok sem rendesek.
2012. máj. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 jin ***** válasza:
Rendes tényleg nincs!
2012. máj. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már bocs kedves előzők, de ezt honnan veszitek? :D

Pont, hogy rendes is van. Lehet nem mindig vagyunk olyan tenyérbemászóan kedvesek... de mi is emberek vagyunk. Talán rossz emberekkel próbálkoztok.

2012. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

13 éves vagy?

Mesélj egy kicsit a marha nagy tapasztalataidról. -.-

2012. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Természetesen vannak!

Hirtelen 3db jutott eszembe!

SP,Fluor Tomika!,Justin Bieber!

Annyira kedvese fiúk,hogy szinte már lányok...

2012. máj. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Néha gondolj arra hogy nem minden az ahogy eleinte/ismerősökkel viselkednek.Simán lehet hogy van aki ezen a szinten bunkózik,párként kedvesebb.És megvan ennek az ellentetje is aki ilyenkor még kedves,és később mutatja ki a foga fehérjét.

Amelyektől óvnálak:a magukat halálkeménynek képzelő 14éves partyarcok.

Ja amúgy meg 13évesen aztán pont itt az ideje sírni...

17/F

2012. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem kell itt ócsárolni a kérdezőt, hogy 13 éves, mit tudhat ő...stb... Nem lehet tudni milyen okból írta.

De ha ezt úgy kérdezné, hogy épp most tolt ki vele egy srác, és emiatt, akkor ezt akarnám még hozzá fűzni: 13 éves vagy.KB az életed negyedénél tartasz. Éld az életet, ha nagyon szerelmes akarsz lenni nincs azzal probléma mert ez mindenkinél alap. Majd az a korszak is beköszönt. Igaz csak egy évvel vagyok idősebb, de szerintem is durva az, hogy most ez a menő, hogy hány pasit szedjünk össze stb...

Nekem még nem volt pasim, úgy gondolom, hogy minimum 15 legyek az első pasimnál. Persze azt nem lehet tudni, mert ha szerelmes az ember akkor az. És idősebbek: ti is voltatok ennyi idősek. nem tudom hogy kinél hogy volt a módi, de mondom még egyszer: nem kell ócsárolni a kérdezőt.

Tisztelet minden kivételnek!!:)

14/L

2012. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!