Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ez még elfogadható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez még elfogadható nektek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 82 kg vagyok,178-180 cm magas.Az arcomon egy kicsit lehet látni a fölösleget..de leginkább a hasam a legnagyobb..Átlagos kinézetű vagyok,csak van rajtam egy kis fölösleg..

13/F

Válaszba írjátok le hány évesek vagytok!

Nyáron úszásra szoktam járni,suli közben nem tudok,mert kollégiumban vagyok...

köszi :)


2012. máj. 5. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Kéne sportolnod. A pubertás korban csak még több leszel, mert megnő a kajaigényed és nehezebb lesz fogyni.

Szóval valami sportot sürgősen el kell kezdened. Heti 4x 30 perc minimum.


Itt nem is a kinézeted a gond, hanem az egészséged! Kérlek gondolj magadra!


22/L

2012. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kell sportolnom,szeretek úszni,de csak nyáron tudok mert koleszos vagyok. :/
2012. máj. 5. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyet értek próbálj meg többet mozogni, és ne csak nyáron. A tél közeledtével, vagyis amikor a suli is elkezdődik, akkor megnő az emberek kaja fogyasztása, ezért jobban felszedsz magadra plusz kilókat. Próbálj meg valamit télen is sportolni, vagy ha van lehetőséged, akkor menj el konditerembe, vagy futni, vagy biztos hogy más lehetőséged is lehet még. A túl sok zsírfelesleg végzetes is lehet. Gondolj a szívedre, minél több felesleg van rajtad, a szíved annál nehezebben bír majd küzdeni. A tanácsom: Nyáron úszás, télen futás, vagy kondi terem. :)
2012. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez már sok nekik, bár attól függ mennyi pénzed van? Arra kapósak :D
2012. máj. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Több mint egy éve ennek,és most 186 cm magas vagyok,illetve 79 kg,sokan mondják hogy lefogytam :D
2013. aug. 8. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!