Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen bonyolult a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bonyolult a szerelem párkapcsolat egy férfi számára?

Figyelt kérdés
Bárhogy csinálom sehogy sem jó. Hogyan feleljek meg a gyengébbik nem emberfeletti elvárásainak. Nem vagyok sem ketrec harcos sem gazdag sem izmos. Senki ne értsen félre nem a díszpinty plázacicákat keresem, nekem elég lenne egy átlagos lány is aki ezeket a képességeket nem nézi.
2012. máj. 5. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Miért ilyen k1b@szott bonyolult a szerelem párkapcsolat egy nő számára?

Bárhogy csinálom sehogy sem jó. Hogyan feleljek meg az erősebbik nem emberfeletti elvárásainak. Nem vagyok sem modellalkat sem babaarc sem háztartási robot minden funkcióját ellátó. Senki ne értsen félre nem a fullmenő műmájereket keresem, nekem elég lenne egy átlagos srác is aki ezeket a képességeket nem nézi.

2012. máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 ASOT ***** válasza:
100%

Nem bonyolult, bonyolulttalan! :)

+ Az 1-es válaszolóval egyet értek!


Semmi sem bonyolult! Csak olyan nőhöz kell odamenni, akin látszik, h nem azért néz mert "naháát szegény srác, vagy nahát ez is egy idiótának tűnik" Hanem azért néz mert kíváncsi rád!

Csak ezt sokan félreértik!

De ahhoz h kiderüljön mit is akar, ahhoz oda kell menni, és megpróbálni, nem kell rögtön letámadni.

És ha nem akkor nem!


Tovább kell próbálkozni!


persze ha magadba vagy roskadva és az látszik a pasin, akkor a nőnek is elmegy tőle a kedve.

vagy ha nézi nézi majd a nő is nézi de a pasi fél odamenni..akkro a nő távozik Mert sajnos a nők nehezen adnak le az egojukbol szóval kevéstől várható h kezdeményezzen.

Na persze az sem árt ha nem úgy nézel ki mint egy kocka, meg mint egy vámpír-emo keverék.

2012. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sem kocka, sem emo. Egy átlagos srác vagyok aki tisztába van vele hogy áldozat nélkül nincs eredmény, de 30 évesen ennyi rossz tapasztalat után már kezd elmenni a kedvem az egésztől. Azt látom legjobbnak ha keresek egy hobbit, és lexarom az összes nőt. Ha magányosan kell leélnem az életem hát leélem magányosan. Ez van és ez lesz.
2012. máj. 5. 19:35
 4/12 ASOT ***** válasza:
100%

értem....


Egyébként mit lehet tudni rólad?

Gondolom azért nem vagy már szűz...

Hány barátnőd volt eddig? Ha volt?

Vagy csak alkalmi kapcsolataid voltak?


ERGO milyen kapcsolataid voltak?


Számokban mennyi az , amennyi nőnél próbálkoztál? És általában hol, milyen helyzetekben?

2012. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Még szűz vagyok. Kedves szolid lányoknál próbálkoztam és csak barátként kezeltek. Diszkóba is próbálkoztam az idézőjeles jó nőknél de olyan durva visszautasítást kaptam hogy attól a parasztgyerek is sírva fakadt volna. Összefoglalva a kedvesek csak barátnak a gyönyörű de bunkó nők arrogánsan utasítottak el néha azzal is hogy feljelentenek zaklatásért, holott csak barátkozni akartam velük. Erre még a csóró lakáshiteles helyzetem is rádob egy lapáttal.
2012. máj. 5. 20:01
 6/12 anonim ***** válasza:
15%

19:35


Én erre már 23 évesen rájöttem :D felesleges időpocsékolás, mert nekik semmi és senki nem felel meg. Lehetetlen a kedvükre tenni, mert megtalálják az 1etlen szálkát és addig növelik míg gerenda nem lesz belőle. Ha netán nincs szálka, akkor jönne nagyítóval és addig keresnek míg nem találnak egyet.



Én is ezt teszem. Kell egy jó meló amit élvezek csinálni, + hobbi mellé és élem a csodálatos nőmentes életem. Emellett röhögök azon férfitársaimon, akikből szép nagy házi kutyát nevelnek a nők!

2012. máj. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 ASOT ***** válasza:
100%

b@sszki!

akkor ezek szerinte 30 év eltelt és nem volt a legjobb ez a 30 év, ahogy a szavaidból kiveszem....


nem tudom....


kéne kép rólad ezek után...


Mi volt a szöveg??


Szóval mondjuk, van egy szituáció!

Ott vagy egy nagy boltban, a csaj nyújtózkodik nyújtózkodik nem éri el az üdítőt, neked ez a lány megtetszik és úgy döntesz odamész segítesz és szóba állsz vele!

Mit mondasz??

Ezek után amit leírtál a szövegre a pontos szövegedre vagyok kíváncsi ha van egy lány és te odamész mit mondasz!!??!!

2012. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az üdítős sztorinál megkérdezem segíthetek-e levenni a polcról előtte köszönök. Azzal kezdek pl. Jó a buli milyen szép idő van jaj de szép ez a rajz attól függ mi a szituáció.
2012. máj. 5. 20:19
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem bonyolult. Csak nehéz megtalálni azt akinek nem kell megfelelni, mert elég ha önmagad adod, és azért szeret aki vagy.
2012. máj. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 ASOT ***** válasza:
100%

igen ebben nincs semmi extra és semmi pedofil meg gyilkosos...


az aki leülne veled beszélgetni vagy meginni valamit annak ez is elég!

2012. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!