Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a fontosabb: hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a fontosabb: hogy egy lánynak nagy melle, vagy jó popsija legyen?

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 19:53
1 2 3 4
 11/32 Diavolino44 ***** válasza:
48%
én is cici párti vagyok!
2012. máj. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
60%
Sok anyakomplexusos persze,hogy mellpárti.
2012. máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
92%

én lány vagyok de tapasztalatból mondom hogy a fiúknak a reméli fontosabb.

nekem sajnos nincs túl jó fenekem csak a mellem nagyobb és akárhány srác aki bejött és normális is volt azoknak csak egy problémája volt ... a mellem

szóval ha jó a feneked akkor nyert ügyed van a fiúk/férfiak nagy százalékkánál :)

2012. máj. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
88%
Utolsónak sajnos igaza van...
2012. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

mi az hogy a reméli a fontosabb?ezt elírtad vagy...hogy érted??:S

jajj de ez biztos nem amiatt volt hogy nagy a melled...:S a legtöbb srácnak, akit ismerek kiesik a szeme ha meglát egy nagy mellű lányt, a legjobb barátom pedig elmondta nekem hogy azért kosarazott ki egy csajszit mert kis melle volt. szóval...ne add fel. én se fogom pedig lenne okom, mert nekem se jött össze eddig a pasizás.://

2012. máj. 5. 20:53
 16/32 anonim ***** válasza:
Utolsó, te kb minden állításoddal ellent mondasz az előzőnek, most hogy is van ez?:D
2012. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

ma 20:42-re gondoltam


20:53 voltam.

2012. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 jin ***** válasza:
Képet ! Linkelj!hogy tudjuk mi az a kicsi
2012. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

nekem 3 olyan fiú barátom is van aki nagy mellüvel nem akár járni és sok barátjuk is így van vele

mire gondolsz?

2012. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
88%

Mert sok fiú fosik, hogy a nagy mell lógni fog.

De amúgy mindegy a mellméret, nekik az a fontos, hogy jó segge legyen (leginkább vékony derékkal), a többi feltétel másodlagos.

(Mindjárt nekem esnek, hogy milyen szemét vagyok, nekik a belső számít... De akkor is igazam van, mert szerelem, szex témában vagyunk, nem azt tárgyaljuk, kinek milyen a lelke...)

2012. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!