Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavarja ez a fiúkat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarja ez a fiúkat?

Figyelt kérdés

sajnos van egy kis túlsúlyom (165cm 64kg) és sajnos striás a derekam és a térdhajlatom és a combom.

ez mennyire nagy baj? annyira undoritónak tartom saját magam és sajnos nálunk ez a súly genetika hiba.


2012. máj. 5. 20:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen, de a reakció sose lesz az...

Míg a vékony, filigrán (tök mind1, sportol v sem) csajok szoktak lenni a "jó nők", egy ilyen sportos, széles, nagyobb db csaj láttán a pasiknak inkább ilyen gondolatok fogalmazódnak meg, hogy "na ezzel sem szívóznék", nem tartják nőiesnek, hallottam olyanokat (pasiktól), hogy ha már ők az erősebbik nem, a nő legyen törékeny alkatú, aki védelemre szorul (vagyis látszat legyen ez), meg karcsú, de kerek, ahol kell, meg könnyű, hogy cipelgessék őket...

Na az ilyen csajokra meg nem úgy néznek, hiába nem dagadtak...

2012. máj. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

jó az most végülis lényegtelen miért vagyok ennyi... de a kérdés továbbra is az lenne hogy mennyire zavaró ez?

mert van egy srác aki elakar menni csatangolni de azt mondta hogy csak úgy hogy ha rövidebb gatyát veszek hisz nyár van

2012. máj. 5. 23:38
 13/15 anonim ***** válasza:
Sztem az a súly magasság pont jó. Legalább is neked teccik.
2012. máj. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

8/13 tegnap 20:52

én pont olyan vagyok amit leírtál:D eszek mindennap olyan fél kiló kolbászt vagy 10 szendvicset, 1 kis levest, rántott húst, vagy fasírtot, hurkát, pizza gyros. a multkor rosszul voltam és csak levest ettem, szendvicseket, kolbászt 4 napig, fogytam is 2 kg t:D bár én sokat ürítek:D

2012. máj. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nekem is striás volt a combom 2 évvel ezelőtt,de ma már alig látszik,elhalványult:)mozogj valamit,pl pilatesezz:)
2012. máj. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!