Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon zavarja ez a fiúkat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavarja ez a fiúkat?

Figyelt kérdés
nagyon szeretném ha értelmes válaszokat kapnák. annyi a problémám hogy nagyon sokat fogytam, összesen 13 kilót.. az alakommal azóta semmi bajom, sőt nagyon jól érzem magam a bőrömben. viszont a melleim már nem olyanok mint előtte. sokkal kisebb lett, és egy kicsit lóg is. van barátom, már lassan fél éve, de még nem mertem előtte teljesen levetkőzni, félek hogy emiatt elhagyna.. segítsetek kérlek.. pluszba még egy annyit hogy lehetne vele valamit csinálni hogy ne legyen ilyen? előre is köszönöm. 18/L
2011. szept. 15. 18:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
bőrfeszesítő testápoló.
2011. szept. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
az segít?
2011. szept. 15. 18:21
 3/20 anonim ***** válasza:
45%
Bőr fel varratás!
2011. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

valamennyire igen, melleidre pedig vannak mellfeszesítő gyakorlatok.

most nincs kedvem googlezni, de ha beírod így hogy 'mellfeszesítő gyakorlat', ki fog dobni egy csomót.

remélem segítettem.

2011. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.:)
2011. szept. 15. 18:23
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne csináld már!Inkább félsz és forgolódsz az ágyban esténként?

Beszéld meg a barátoddal és merj levetkőzni,ha máshogy nem megy,akkor sötétben vetkőzz le és hagyd,hogy megfogja.Aztán,ha hozzászoktál,akkor ezzel sem lesz gond.Közhelynek hangzik,de hidd el így van,ha szeret,akkor így is szeretni fogja őket.Barátnőm 10kilót adott le,neki is megereszkedtek a cicijei,de én így is imádom őket,főleg,hogy a mellbimbói észbontóak.:D

2011. szept. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
megpróbálom rávenni magam.:) é köszönöm.:)
2011. szept. 15. 18:30
 8/20 A kérdező kommentje:
és*
2011. szept. 15. 18:30
 9/20 anonim ***** válasza:

Ha lógnak a melleid legegyszerűbb ha négykézlábra állsz, vagy fejen. Ócsó, és rögtön látszik a hatása.

Amúgy szerintem ez jobban zavar téged,mint a pátodat. Fél év alatt már kitalálhatta, hogy mi a helyzet, és mi a forma. Gondolom így fogad el. Örülj neki, így van jól.

2011. szept. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
a válasz első felére nem mondok semmit..a második felét viszont köszönöm. és igen engem sajnos nagyon nagyon zavar, mert látom, meg tudom h más lányoknak tökéletes a cicijük, de nekem nem...:l
2011. szept. 15. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!