Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Szóval ma jöttek nem rég a haveromék, anyukám a presszóban dolgozott, és szóltam neki hogy kimegyek a haverokkal. Mire ő azt mondta hogy mutassam be neki őket, és aztán mehetek. Mentem a haverokhoz, aztán kicsit elbeszélgettünk , és eltelt az idő. Aztán anyu utánnunk küldött valami részeg csávót hogy az üzeni azonnal mennyek le, és ne akarjam hogy ő jöjjön értem.. ez még semmi.. lementünk hogy bemutatom őket, anyám a presszóban elkezdett velem kiabálni, és a fiúkat elküldte.. Nagyon égő ?

sőt ott volt az egyik fiú aki nekem tetszik.. ti kiábránulnátok így a csajból?



2012. máj. 5. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát elég cinkes. :D


Ha nekem is tetszene a csaj nem kiábrándulnék, hanem csak azért is bepróbálkoznék nála... Tudod a tiltott gyümölcs...

2012. máj. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
remélem úgy van ahogy mondod :D
2012. máj. 5. 23:56
 3/9 anonim ***** válasza:
b*zi vagy?
2012. máj. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem, csaj vagyok :)
2012. máj. 6. 00:02
 5/9 omba ***** válasza:
"kicsit elbeszélgettünk , és eltelt az idő." - mégis úgy kb. mennyi?
2012. máj. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

olyan fél óra maximum.. mondjuk az is igaz hogy azt mondta 5 perc múlva legyünk ott.. jó na.. én hibáztam :S

de már akar velem találkozni, szóval bejött :)

2012. máj. 6. 00:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

hát én az anyján gondolkoznék el, hogy egyrészt minek fogja ilyen rövid pórázon, másrészt ne lógjon fiúkkal, de egy félrészeg csávót küld ellenőrizni...


egyik barátnőmmel volt egy nagyon ciki sztori. megdumálták többen, hogy kocsmáznak, de otthon ugye nagyon nagy szigor volt, és azt kamuzta, hogy fölmennek valakihez beszélgetni, meg ilyenek. anyja bevitte kocsival a városba, de nem ment el, hanem követte, hogy merre mennek. látta, hogy kocsmába ment be, és utánament, és ott mindenki előtt leüvöltötte a fejét és hazaráncigálta. másnap a társaságból senki sem akart többet szóba állni vele, mert cikinek tartották. de én mondtam neki, hogy ha egy "barát" ezért cikinek talál és nem áll veled szóba, az egy fos ember, és nem érdemli meg a barátságod. nem te tehetsz róla, hogy anyád ilyen szigorú.

2012. máj. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

tudni kell hogy 14 leszek és korom sötét volt :)

szóval szerintem ő még az engedékeny anya kategóriába tartozik :D

hát mert nem tudott senki mást utánnam küldeni, és általában ő a falu hogyismondjam ő szok pénzést vagy piáért "segííteni" az emberekenek. Ezt nem tudom jobban elmagyarázni :D

2012. máj. 6. 00:22
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló, ezért kell mindent elmondani a szülőknek, megbeszélni velük a dolgokat. Legalábbis azt, hogy hol/hol fog tartózkodni. Nem csak a feltétlen bizalom megmaradása miatt, de elég ciki lenne, ha azt mondaná, hogy itt meg ott van, aztán egy másik helyen, ahol valóban tartózkodik, összefutnának, esetleg neadjisten baleset történne a gyerekkel. Jó tudom, ez 13-14 évesen még hülye felnőtt dumának hangzik, pedig én is csak 18 vagyok.
2012. máj. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!