Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú edzésről. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú edzésről. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú edzésen, aki totál bejön nekem. Szeretném, közölni vele, de félek, hogy nem kellek majd neki. Tudom, hogy hülyén hangzik. (de tényleg nagyon tetszik, és félek, hogy elveszítem úgy is, mint barátot) Sokat cseteltünk és beszélgettünk, és jobban megismertük egymást, és meg jobban tetszik. Mindig rá gondolok, és asszem tényleg szerelmes vagyok. De nem merem elmondani. 14/L

2012. máj. 6. 10:53
1 2
 1/13 Dávidmester13 ***** válasza:
szerintem mondd el neki ! menjetek el ketten valahova és ott mondd el mit érzel :D
2012. máj. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mit sportolsz?Attól is függ.De mondd el neki.Ő hány éves?
2012. máj. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

jaj de aranyos :DD Mondd csak el neki, így legalább nem lesz benned ez, hogy "húú mi lett volna ha elmondom neki".

Bátorság és sok sikert :)

2012. máj. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
vívok, és ő 15. :)
2012. máj. 6. 11:33
 5/13 anonim ***** válasza:

Erről teljesen én és a barátom jut az eszembe. Mi is hasonló helyzetben voltunk de ezzel nem akarok senkit sem untatni szóval csak annyit h sztem próbáld meg elmondani neki :)

15/L

2012. máj. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5/5 nem untatsz, sőt ha nem bunkóság ilyet kérni mond el. ha jól értettem nektek sikerült:)
2012. máj. 6. 17:09
 7/13 anonim ***** válasza:
Privát üzenetben jó lesz? :)
2012. máj. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

kezd sínre kerülni a dolog (még több beszélgetés stb.), de még mindig félek, hogy elrontom, na mind1

KÖSZÖNÖM mindenkinek:)

2012. máj. 12. 12:02
 9/13 anonim ***** válasza:
még mindig nagyon szurkolok!! :)
2012. máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
még mindig örök hálám:)
2012. máj. 12. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!