Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú edzésről. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú edzésről. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú edzésen, aki totál bejön nekem. Szeretném, közölni vele, de félek, hogy nem kellek majd neki. Tudom, hogy hülyén hangzik. (de tényleg nagyon tetszik, és félek, hogy elveszítem úgy is, mint barátot) Sokat cseteltünk és beszélgettünk, és jobban megismertük egymást, és meg jobban tetszik. Mindig rá gondolok, és asszem tényleg szerelmes vagyok. De nem merem elmondani. 14/L

2012. máj. 6. 10:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nem tudom elmondtad-e neki már, de a nyílt színvallás általában nem vezet sikerre...
2012. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ne kombináld túl. csak nyugi ás várd h ő mit lép. a fiúk nem szeretik ha a lány kezdeményez, nekem ez kellemetlen szokott lenni.(persze mindenki örül neki, de jobb ha ezt a bevallás dolgot ink ráhagyod)
2012. aug. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 poiu ***** válasza:
Mellesleg hívd el valami programra.
2013. jan. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!