Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki regizve van a szextal.c...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki regizve van a szextal.com ra?

Figyelt kérdés
FONTOS!!!!!
2012. máj. 6. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok regisztrálva, DE!!! gyanús az oldal, nem írja mennyi az sms, lányokról semmilyen információt se lehet kaPni regisztráció nélkül, tehát mielőtt regiznél várd meg, hogy valaki írjon.0
2012. máj. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én csak utána akarok nézni valakinek..... Aki elvileg be van regizve , én nem akarok . csak kaptam egy infót ,hogy egy bizonyos személy be van és biztosra akarok menni....
2012. máj. 7. 10:17
 3/4 anonim válasza:
Az oldal alján feltüntetik: 2032 Ft egy SMS !!!
2012. máj. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Már csak azért is gyanús, mert én pl. állandóan üzeneteket kapok tűlük az e-mail címemre, hogy "xy lefeküdne veled" meg ilyesmi, pedig nem regisztráltam magam oda. Sőt!Mások is mondták, hogy életükben nem hallottak az odalról mégis mindig kapják az üziket...
2012. máj. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!