Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fitymám alatt és a makkomon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fitymám alatt és a makkomon pici piros pöttyök jöttek ki mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

gondoltam gombára, de viszont fehéres váladék nincs,és még sz fordult meg a fejembe, hogy esetleg óvszeralergia....

eléggé viszket most canestennel kenegetem....az jó rá ha esetleg gomba??

(barátnőmnek nem fájt,nem viszket úgyis elkaphattam akár vmit??


2012. máj. 6. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz. barátnőd is. elkaphatta.
2012. máj. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most mondhatnánk erre ugyebár, hogy a piros pöttyös az igazi, de ez esetben ilyen kijelentés nyilván elég vérszegényen hangozna. Szerintem nézesd meg vmi kompetens személlyel. Így elég nehéz lesz erről bármit is mondani.
2012. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ilyen esetben urológushoz kell menni??
2012. máj. 6. 17:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Canestennel ne kend, mert ha mégse gomba szétmarja makkod. Urológus vagy bőrgyógyász. Barátnőd is elkaphatja, ha gumi nélkül csináljátok.
2012. máj. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!