Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon rosszul esett.

Figyelt kérdés

szóval van egy fiú aki már nagyon rág tetszik nekem.de valahogy nem tudok hozzá közelebb kerülni,ha kérdezek tőle valamit tök flegma meg minden..:c kb.10 perce felhívtam a barátnőmet és megkérdeztem h mi a baja velem annak a fiúnak..erre azt mondta h 'lehet h nem vagy neki szimpatikus vaagy...' erre beleszól a fiú a telefonba: (aki tetszik nekem) h 'azért mert nem vagy szép és mindig bámulsz.' teljesen lefagytam.hirtelen semmit sem tudtam mondani..:( barátnőm röhögve odasúgta a fiúnak h 'mondtam h maradj kussban te idióta' hogy került az a fiú a barátnőmhöz? miért vannak együtt? azóta is itt bőgök.:'(


15/L


2012. máj. 6. 19:43
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
a barátnőd egy áruló,ennyi az egész. A helyedben 2 nagy pofont adnék neki,de helyette azt tanácsolom,hagyd őket a p.csába
2012. máj. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis barátnőd van!!!!
2012. máj. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Vagy elég rendesen átvágott a barátnőd, vagy neki is tetszik, vagy a fiúnak tetszik ő, és ezért meghülyült, amikor a közelében volt.

Próbáld meg elfelejteni azt a fiút. Tudod, hogy ennek nincs sok esélye. Azzal nem segítesz a helyzeten, ha továbbra is "bámulod". Lássa azt, hogy nem is érdekel, és akkor majd szépen pofára esik.

Kérdezd meg a barátnődtől, miért volt ott.

2012. máj. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

első.: miért is érdemlem meg?:(

előbb írtam neki fb-n h miért volt nála..azt válaszolta h átjött beszélgetni és elvileg ott alszik náluk.:'(((

2012. máj. 6. 19:56
 5/34 anonim ***** válasza:
76%
Nem jössz be a fiúnak, ezt fogadd el, ők meg bejönnek egymásnak, ezt is fogadd el. Az a fiú nem a barátod, a barátnőd simán járhat vele ha akar.
2012. máj. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
15 éves a barátnőd is? Ha az én lányom lenne akkor pasi még nem aludhatna nála még legalább évig!!!
2012. máj. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Bocsi! Legalább 3 évig
2012. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőd nagy valószínűséggel az általad a sràcról elmodott infókkal édesgette magához a hapsit, hogy ő szerezze meg. Micsoda szuka. Amit te tegyél, legközelebb ha látod őket légy jó kedvű, hadd lássák, hogy lesz.rod őket. És keress új barátnőt, de tudodmit keress fiúbarátot, mert a csajokban sajna sosem lehet bízni (én barátnőim is mindig kibeszéltek a hátam mögött)
2012. máj. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
tudom h nincs esélyem nála..:c szinte minden lány bele van esve a suliból..:((
2012. máj. 6. 19:59
 10/34 A kérdező kommentje:
igen a barátnőm is 15 éves.
2012. máj. 6. 20:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!