Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van ez? Érzékeny vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez? Érzékeny vagyok az óvszerre?

Figyelt kérdés

A barátommal ma lefeküdtünk.. persze védekeztünk is óvszerrel. Miután végeztünk, rá egy fél órára észre vettem hogy megduzzadtam "ott lent". Nagyon megijedtem.. Még most is duzzadt vagyok, és fáj is.. Mitől van ez? Lehet hogy érzékeny vagyok arra az óvszerre amit használunk?? Valaki segítsen:\\

19/L



2012. máj. 6. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Síkosítót használni a jövőben! Ismerek egy lányt aki szintén ilyen hiedelem miatt lett leányanya, a pali meg ugrott.
2012. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy érzékeny,csak a szexuális vágytól duzzadtál meg:)
2012. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: védekeztünk, az óvszer pedig nem volt lyukas:)

2. válaszoló: még mindig meg vagyok duzzadva.:\

2012. máj. 6. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Más óvszert használtatok most,mint azelőtt?Akkor lehet attól...egyébként síkosítotól is lehet allergiás reakció.Tapasztalat.Ne használjátok ugyanazt a terméket,amit most...a duzzadás meg,ha nem fog elmúlni,akkor orvos.Tisztálkodj sokat,tiszta,langyos vízzel.Ne legyen mégjobban irritált.
2012. máj. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, más óvszert használtunk.. korábban is kipróbáltuk ezt az óvszert, és akkor is észleltem hogy belül fáj szex közben.. szerencsére már nem annyira duzzadt, és nem is fáj annyira. :)
2012. máj. 7. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!