Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiatal lány hogyan bizonyí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatal lány hogyan bizonyíthatja be egy érettebb férfinak, hogy normális, komoly kapcsolatra vágyó, értelmes nő?

Figyelt kérdés

23 vagyok, a férfi, akit kedvelek 31 éves.


Elég jóban voltunk, ma már kevesebbett beszélünk, mert nem találkozunk annyit. Egy munkahelyünk van.


Kedvel engem, én is őt. De nagyon félek attól, hogy azt gondolja, amit a legtöbb 30-as férfi a korombeliekről. Azt, hogy fruska vagyok, éretlen, kalandozó.


Én komoly kapcsolatra vágyom, ez eddig is így volt. Terveim vannak...stb.


Egy ilyen korú férfi mi alapján ítéli meg a nőt? Mire figyeltek egy ilyen korú nő esetében, amiből levonjátok a következtetéseket?


Remélem értitek mire akarok célozni ezzel a kérdéssel!


2012. máj. 7. 20:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Véleményem szerint, a 8 év korkülönbség ellenére passzolunk egymáshoz. De ezt vajon az idősebb fél is így gondolja.


Sajnos sokszor olvasom azt, hogy 30-35 éves férfiak azt írják rólunk 20-25 éves nőkről, hogy éretlen, tapasztalatlan, nincsenek tervei, gyerek még. Eléggé lehangoló a véleményük.

2012. máj. 7. 20:46
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor megismerkedtem a párommal 18 voltam, ő 26 és fél. Nem kellett neki bizonygatnom az érettségem, egyszerűen sokat beszélgettünk, a többi jött magától. Ennek már 7. éve és még mindig együtt vagyunk, sőt együtt élünk.

Igaz nem pasi vagyok, de szerintem ha a viselkedésedből, kisugárzásodból látszik, hogy érett vagy, akkor azt nem kell bizonygatnod.

25/N

2012. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tudsz rétest csinálni?


30/f

2012. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

n is így gondoltam eddig, csak elkeserít, hogy egyre több férfi mondja azt, hogy a mi korosztályunk gyerek még. Sokan meg sem próbálnak megimserni, csak mert fiatalabb vagy.


Rám még senki nem mondta, hogy éretlen, de kíváncsi lennék egy férfi véleményére, hogy mi alapján ítél.

2012. máj. 7. 20:50
 5/11 A kérdező kommentje:

Ha arról akarsz érdeklődni, tudok-e főzni, a válaszom: igen.


Egyedül élek 18 éves korom óta. Magamra főzök, mosok, nem vagyok anyuci elkényeztetett kislánya.


Én így gondolom. Elismerem van 1-2 dolog, amit még nem tudok megsütni pl: krémes sütik, de tudok sütni, főzni. Minden mást elkészítek. :)

2012. máj. 7. 20:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 20 éves voltam, a párom (aki azóta vőlegényem és az élettársam) 31 volt amikor megismerkedtünk. Jövő hónapban leszünk 10 évesek. Bizonyítani az érettséged egyedül a viselkedéseddel tudod.
2012. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azon mosolyogtam magamban, hogy rétest tudok, de francia krémest ne kérj, az nem megy. :) MÉG....


Nem gyakran sütök krémeseket, mert nem szeretem, így nem vagyok benne rutinos, de ha lenne valaki, akinek elkészíthetném, biztos lehetsz benne, hogy alaposan megtanulnám hogyan kell.

2012. máj. 7. 20:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ugyan a másik oldalon állok (24L), de tapasztalataim alapján látja a viselkedéseden, a megnyilvánulásaidon, hogy komoly nő vagy-e már. Ezen apró, elejtett megjegyzésekkel is lehet segíteni. Pl utalni rá, hogy a korodbeli srácokkal nem jössz ki, mert éretlenek, stb.
2012. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Épp ilyen helyzetbe kerültem én is. Bár pár évvel fiatalabb vagyok nálad, 21. A barátom ebben a hónapban tölti be a 30-at, szóval köztünk is 8 év van kb. Fél éve együtt vagyunk és most kezdenek előjönni a korkülönbségből fakadó problémák. Mondjuk nálunk az is gond (legalábbis neki), hogy én még csak végzős egyetemista vagyok, szóval nincs rendes munkahelyem, keresetem. Így más életszakaszban vagyunk és nem azonosak a problémáink, ezért elmondása szerint úgy érzi, hogy nem támaszkodhat rám lelkileg, hiszen a tapasztalataim hiányában én nem értem meg az ő gondjait... Más szempontokból nincs baj köztünk, viszont sokszor úgy érzem, hogy ez is veszélyeztetheti a kapcsolatunkat, ugyanis gátolja a kommunikációt kettőnk között sajnos.

Szóval én annyit tudok mondani, hogy ami gond lehet, az az, hogy esetleg kevesebb élettapasztalattal bírsz mint ő. Nekem is kijelentette a párom, hogy nem egy gyerekkel akar kapcsolatot, akit terelgetni kell... Szóval ha nem érzi a pasi, hogy önálló vagy és céltudatos, akkor az gond lehet.

2012. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Én is járok levelezőn egyetemre munka mellett, ő szintén. Csak neki 2. diploma.


Én nem érzem magam elkapatott kislánynak. Édesanyám egyedül nevelt fel, hamar felnőtt fejjel kellett gondolkodnom. Volt egy 5 éves kapcsolatom, együtt is éltünk már, de vége lett.


Mindezt összevetve, azt gondolom, jól boldogulok egyedül. Gyakran beszélgetünk a tervekről. Nekem van és mindent meg is teszek a céljaim eléréséért. Ő csak sodródik az élettel. Remélem, hogy ezeket figyelembe véve nem fruskának ítél meg.

2012. máj. 7. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!