Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki év elejétől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki év elejétől tetszik de fél éve van barátnője. A pasi Facebook-on bevalotta hogy szeret engem de azután meg rámse írt. Valószínűleg a csajjal már csak lefeküdni járnak össze. Nem tudom hogy szakítani fogank e vagy nem?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Bocs, de most mi a kérdés? Mert mi se tudjuk, hogy szakítani fognak-e.
2012. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én se, bocsi :(
2012. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, előbb utóbb biztos, ha már neked vall szerelmet...

De nem nyúlunk bele más kapcsolatába! Hadd intézzék el egymás között.

2012. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a lényeg hogy szerintetek is már csak azért jár vele hogy lefeküdjenek? És ha szakítanának velem összejönne ha már bevalotta hogy szeret?
2012. máj. 7. 21:08
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Ismét bocs, de erre ennyi infó alapján max. jósolni lehet. Vagy igen, vagy nem...
2012. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

először is. :)

Mennyit szoktatok beszélgetni?

A szerelmes vallás előtt mennyire voltál neki szimpi?

Adott "arra" utaló jeleket?

Ha tényleg szeretne, szerintem írna neked többször is.

2012. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerelem *
2012. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen adott nagyon sok jelet, minden bökdöséssel kezdődött és aztán volt ezFacebookon. Mostmeg szinte rámse néz élőben :(
2012. máj. 7. 21:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha valóban szeret téged, akkor miért is jár össze lefeküdni a csajjal? Bocs, de ez hülyeség. Eléggé logikátlan. Még ha már csak sajnálatból járna össze vele. De az meg nem hiszem hogy jellemző. Előbb vagy utóbb biztos szakítani fognak, de kétlem hogy azért mert szeret. Utána majd fog hozzád menni valószínűleg, de én a helyedben feltenném magamnak a kérdést: Kell nekem egy ilyen srác? Szükségem van arra, hogy mellettem másnak valljon szerelmet?

Sok boldogságot azért, akárhogy is lesz.

2012. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!