Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért facebook?! De komolyan

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért facebook?! De komolyan

Figyelt kérdés
Olvasgattam az oldalon, és egyszerűen nem esik le, miért akar mindenki facebookon ismerkedni? Ott könnyebb, vagy mi van? Vagy az ember nem fél annyira mint élőben? És attól senki sem tart, h valaki nem is az, akinek állítja magát, vagy h fake kép???
2012. ápr. 8. 14:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%

azt kívánom, hogy rákban haljon meg a facebook kitalálója.


TŰŰŰDŐŐŐŐŐŐ RÁKOOOOD LEGYEEEN TEEE!!!

2012. ápr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1: ezzel nem vagyok előrébb, de azért köszi, h válaszoltál :)
2012. ápr. 8. 14:46
 3/18 anonim ***** válasza:
én még facebookon sem merek ismerkedni :D
2012. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

miota ratalaltam a facebookra, azota nem elek kozossegi eletet, nem talalkozok annyit emberekkel :S

csak azert regisztraltam ra anno hogy kiverjem a fäszom egy csajra. mar banom!

2012. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Na jó én elmondom miért.

Sok ember úgy van (mint én) h neten könnyebben megnyílik meg ott a sok hülye smile hangulatjel stb. valahogy könnyebb ráírni az otthon kényelméből mint elmenni akárhova. Hozzáteszem én nem fecebookon ismerkedem ha van valami tetszik valaki odamegyek és megszólítom. Csak így kicsit macerásab... Jah és még neten gondolkozhatsz is h mit mondj mielőtt leütöd az entert nem feltűnő h nem 1ből válaszolsz.

Remélem sikerült elmagyarázni :'D

2012. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi 5ötödik. Akkor, azért mert így kényelmesebb? Ez nem túl biztató... A másik pedig: mert lehet gondolkodni,mielőtt lenyomod az entert- de attól még a másik ugyanúgy megvárja, amíg megírod a választ, nem? :s
2012. ápr. 8. 14:55
 7/18 anonim ***** válasza:

14.55

Úgy érti, hogy élőben azonnal válaszolnod kell valamit, ami emiatt lehet akár elég szerencsétlen is. A Face-en van időd átgondolni, amit írsz. Azonkívül élő beszélgetésnél állandóan fenn kell tartanod a figyelmét, érdeklődését, ami sokak számára elég frusztráló.

2012. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
na igen de modjuk megkérdez valamit tőled és az utcán v kint hülyén jönne ki ha komoly fejjel elkezdenél gondolkodni az ideális válaszon.... így meg pill wc vagy közbe netezek is és akk el gondolkodsz és megírod neki. Én is így szoktam ha valami hülye kérdést kapok. úgy írom meg h ne sértsem meg de tükrözze a véleményem... magyarul van időd fogalmazni
2012. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én is próbálkozom már facebookon is ismerkedni, mert élőben nem merek idegen lányoknál kezdeményezni vagy csak ritkán haverokkal, de igazából abból sem volt eddig semmi, minden lány foglalt volt.


Viszont ez a facebookos ismerkedés sem tetszik, akiket ott elértem eddig mind sekély értelmi képességekről tettek tanúbizonyságot.


Az értelmesebb, normálisabb lányok meg tényleg párkapcsolatban vannak.


Pech.

2012. ápr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Na, facebook előtt meg myvip és iwiw volt.

Amúgy meg tök mindegy, hogy az ember hol ismerkedik, aki hazudni akar, az hazudni is fog!

2012. ápr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!