Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk. Ti hogyan fogadnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Ti hogyan fogadnátok a hírt?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy elmondom osztálytársamnak, hogy tetszik nekem és szeretem. Nem tudom, hogy ő mit érez irántam. Ti mit gondolnátok/mondanátok? Mit csinálnátok? :S

14L



#fiú #lány #mit gondolna #mit mondana
2012. máj. 7. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
azt hogy túl fiatal vagy az ilyesmihez
2012. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én örülnék, és minimum egy barátság kezdete lenne!

Nyugodtan, inkább mondd el mintsem sajnálkozz, hogy nem tetted!

Hajrá!

2012. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább csak közelednék hozzá. Barátkoznék, aztán meglátod, hogy áll hozzád. Ha nem tetszel neki, nem égetted le magad.
2012. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát túl hirtelen lenne szerintem. Azt se tudja, hogy mi van, és akkor jössz azzal, hogy szerelmes vagy. Mi ez, érted. Kicsit WTF:D
2012. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Inkább csak kérd meg, hogy valamiben segítsen suli után. A fiúk szeretik fontosnak érezni magukat. De a "tetszel" és "szeretlek" kifejezéseket mellőzd, mert az elriaszthatja.
2012. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem valami okos ahhoz hogy ő segítsen nekem... :D:D:D inkább akkor már nekem kéne neki segíteni :DDD miért kéne mellőzni? :s
2012. máj. 7. 22:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha ostoba, akkor olyasmire kérd meg. Pl. átfesteni a kutyaólat, vagy valami.

Nem érdemes lerohanni valakit az érzelmeiddel, mert mindig ellentétes hatást vált ki.

2012. máj. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha az illető fiú (mai világban nem lehet tudni), akkor elmondod neki aztán majd lesz valami, semmi rossz nincs benne, valakinek lépni kell, akkor legyél te az.

Sok boldogságot, ámen!

2012. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem ostoba.. és am. meg nem hiszem h átjönne mert du. eléggé elfoglalt szokott lenni
2012. máj. 7. 22:12
 10/10 A kérdező kommentje:
de aranyos vagy köszönöööm :)))
2012. máj. 7. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!