Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki már elég régóta tetszik. Ő persze nem tud róla. És van az egyik barátnőm, aki majdnem legjobb barátnőm. Attól tartok,hogy a a barátnőmnek is tetszik a srác, csak nem mondja meg. És félek,hogy a barátnőm simán összejönne a sráccal. Nem merem megkérdezni tőle,hogy tényleg tetszik-e neki, mert tudom,hogy megharagudna érte és természetesen letagadná. Fogalmam sincs mit tegyek. Másik barátnőm szerint a srác tuti nem jönne össze vele. De mi van, ha mégis?

2012. máj. 7. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
koptasd le a barátnőd!! Vagy kapcsolat, vagy barátnő!!!!!!!!!!!!
2012. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hangoztasd a barátaid előtt, hogy neked mennyire bejön a fiú és hogy valamit lehet akarsz majd..... ha mégis bepróbálkozna a barátnőd, akkor valójában nem is barátnő....
2012. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De hülye vagy, első. :D :D :D
2012. máj. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
sajnos, én tapasztalatból mondom:( Olyan bnöm még nem volt, aki ne nyomult volna rá bármelyik volt páromra, de még a mostanit is sokan környékezték, és volt, aki fel is kavarta a szart! A legközelebbinél meg fogom tépni a csajt, nem érdekel, ki lesz az, lehet 200 kilós tehén is! Nem akarok egyedül megöregedni!!
2012. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként már én is gondoltam rá,hogy még ettől is jobban kerülöm a barátnőmet. Egy biztos, ha összejön a sráccal, akkor 100%,hogy azt soha nem bocsátom meg neki.
2012. máj. 7. 22:12
 6/11 anonim ***** válasza:
óvatosnak kell lenned!! könnyü néha megszerezni, de megtartani már nehéz, 70%-ban az ilyen cafkák miatt:( Én tudom:(
2012. máj. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kettőn áll a vásár..... ha a pasi otthagy mert egy ilyen "cafka" belerondít, akkor az olyan is jellemileg....
2012. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mond el a fiúnak, vagy vezesd rá bizalmasan hogy tetszik adj jeleket, olyat amit szeret. Ha szoktatok találkozni, akkor fogd meg, vagy próbálj hozzákerülni, hogy észrevegyen. Lehet azonnal ő sem veszi észre, ne add fel! Lehet hogy utána mégis bejössz neki.
2012. máj. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De ha még nem volt köztetek a sráccal semmi akkor milyen jogon sajátítod már ki? Nálatok ez így megy mint az oviban h ki stoppolja a srácot? Mi a lányokkal mindig megbeszéljük kik a legjobb pasik ki az aki tetszik nekünk és igen, gyakran előfordul hogy ugyan az. De ilyenért nem fogunk összeveszni. Am meg ha a srácnak a barátnőd kell úgysem tudsz ellene mit tenni.
2012. máj. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem én elég egyértelműen utaltam a srácnak. Na jó lehet,hogy annyira nem volt egyértelmű. De az,hogy kisajátítom az abszurd. A barátnőm tudja jól,hogy nagyon fontos nekem a srác és ha ezek után képes lenne közénk állni, akkor nem tudok rá mit mondani csak,hogy szemét.
2012. máj. 8. 19:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!