Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora a kicsi, mekkora a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora a kicsi, mekkora a közepes, átlagos és mekkora a nagy mell?

Figyelt kérdés

Annyi mindent látok és hallok. Például tegnap az egyik barátnőm oda volt meg vissza magával, hogy az ő 75B-je nagy. Nekem saját véleményem szerint átlagos mellem van, de többek szerint kicsik.

Én most milyen kategóriába tartozom a 85B-s melleim úgy általánosságban?


2009. jún. 24. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mind a ketten az átlagosba tartoztok. Neked kicsivel nagyobb van. A B jelzés a kosár méretét jelenti a szám pedig a körméretet. Tudom, mert ebben dolgoztam 3 évet.De ha bemész egy fehérnemű szaküzletbe ott az eladó tud különböző mérteteket mutatni. El tudod majd ott könnyedén dönteni. Nekem személy szerint 90/C.Nekem már nem közepes.Nagynak mondható. A,B,C,D,E,F méretezésű melltartók is vannak.Örülj neki, hogy ekkor van.
2009. jún. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az az ideális :) nem túl nagy, de nem is kicsi.


18F

2009. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos. Az enyém ingadozik, 75-80 B között, egyik melltartóból kisebb kell másikból a nagyobb. Párom nagyon szereti azt mondja, több is mint ideális.
2009. jún. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

namarmost en nem ertem.... tudom h megy a szamozas. de nekem 94es kormeretem van de 85B-s melltartot hordok. esetenkent C-s kosarat, modellje es markaja valogatja. de 90est soha,pedig a kormeretem nagyobb.

az en melleimet mindenki nagynak tartja. nem hatalmasak, de atlagon felettiek.

ugyh nem igazan tudom meghatarozni meret szerint an agyot. ami nem fer bele a markodba az nagy :P

2009. jún. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

ez.szerintem kortól is függ.

én 14 vagyok, 80B.

egyesek szerint kicsi, mások azt mondják viszonylag nagy.

de valaki szerint pont jó,közepes.

2009. jún. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
A NAGY az F környékén kezdődik!
2009. jún. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 85D-m elég nagynak mondható,legalábbis nem éppen mikroszkópikus. :D
2015. febr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahogy én figyeltem meg, az A-t kicsinek, a D-t nagynak tartja mindenki, a B-t egyesek kicsinek, mások közepesnek, a C-t pedig ki közepesnek, ki nagynak. Az enyém 80C, ha számít.
2015. febr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

Már leírtam néhányszor, de lássuk:

0: nincs

A: alig

B: kicsi

C: közepes

D: nagyobb

E: nagy

.

.

.

De van még ZZZ méret is!

2015. febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!