Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a barátnőmnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátnőmnek, hogy megcsalta a barátja?

Figyelt kérdés
Alapvetően elmondanám neki, csak az a probléma, hogy a barátjával évek óta jó barátságban vagyunk. Már mikor összejöttek tudtam, hogy nem lesz ez így jó, mert ha összevesznek "választanom" kell közülük. De múltkor átmentem beszélgetni a fiúhoz és ittunk, közben elmondta, hogy megcsalta a barátnőmet. Jobb lett volna, ha nem mondja el, mert így tényleg nem tudom mit csináljak...

2012. máj. 8. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
igen mond.
2012. máj. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 jin ***** válasza:
Írd le legyszi a korotokat
2012. máj. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szét akarod őket választani,hogy megszerezd a srácot.Milyen barátnő vagy te?
2012. máj. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg a barátnője vagy akkor elmondod. És igen lehet, hogy ezzel választanod kell közülük, de itt a srác a hibás egyértelműen amiért megcsalta, ha elmondod biztos kiakad rád, de inkább saját magát kellene okolnia.

Én elmondanám szerintem de tényleg attól függ, hogy melyikük a fontosabb neked.

2012. máj. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fiút vedd rá. hogy elmondja a barátnőjének.
2012. máj. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
19 évesek vagyunk és eszembe sincs elvenni tőle a barátját... -.-"
2012. máj. 9. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!