Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan védhetném meg a barátomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan védhetném meg a barátomat?

Figyelt kérdés

Van 1 bunkó, kegyetlen csaj az osztályba és a barátomat tökönrugta már párszor mert nem akar vele járni, de ő meg beégett előtte és most ezért szivatja... :|

És ez ilyen nagyobb darab csaj, elég erős és ha visszaszól neki a barátom a bunkóskodásaira meg amiket nekem is mond akk tökönrugja :(

Mit kéne tennem? Hiába mondom a barátomnak h hagyja békén, nem teszi, mert amikor nekem is beszól akk mindig viszaszól neki és ennek pedig a fenti a következménye... De én meg féltem :'(


2012. máj. 8. 19:59
1 2
 1/20 Hindenburg válasza:
72%
szuszpenzor mindent megold..
2012. máj. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
szánalmas, szólni kéne a tanárnak h ez az elmebeteg csaj a fiúk tökeit rugdossa.... sittre vele!!
2012. máj. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

De h lehetne szólni bárkinek is? ez elég cikis dolog...

elég égő is neki h így látom :(

énmeg nagyon féltem, meg gondolom fáj is neki eléggé :(

2012. máj. 8. 20:06
 4/20 Valaki0702 ***** válasza:
54%
Ezért igazgatóit adnak ha ismétlődik szóval szólj a tanárnak!
2012. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

De nem akarok a háta mögött szólni, mert eléggé szégyelli..

v próbáljam meg meggyőzni?

igazából nemis szereti ha szóbahozom, mert akk olyan távolságtartó/félénk lesz előttem is..

pedig én támogatom mindenben

2012. máj. 8. 20:10
 6/20 anonim ***** válasza:

És ha kapna a pofájára? Lehet, hogy nagydarab és erős, de mégiscsak csajból van, nem,

Vagy úgy értetted, hogy nemzetiségi?

2012. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

azzal hogy leírtad hogy nagy darab, már meg is van a pont ahol lehet támadni

én sosem bántottam lányt, de hidd el hogy ha gec*skednek lelki terrorral és azzal hogy naponta többször megalázod a mérete miatt sokkal jobban fájdalmat tudsz neki okozni..aztán ha már abbahagyja nem kell neki többször beszólni

pontozzatok le, g*ci vagyok stb stb

2012. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem az, de nagyon jó erőben van, fiúk jó részénél is erősebb :|

Nem tudjuk lecsillapítani sajnos, ha meg trükközünk még mi bánjuk meg mert csak erősebbet rúg legközelebb :(

Meg így azért többnyire békén hagy minket...

2012. máj. 8. 20:19
 9/20 A kérdező kommentje:

mmint a nem az-t a nemzetiségire írtam

de annyira nem nagy darab csak azért mégis, hát nemtom mennyire válna be , majd meglátjuk, mindenesetre köszi a tanácsokat.

majd még írhattok ha van vmi jó ötlet

2012. máj. 8. 20:21
 10/20 anonim ***** válasza:

Háááát nem szoktam segíteni az ilyen gyerekes helyzeteken.


De leírok egy példát, hogy megadjam a kezdő lökést.

(arra viszont fel kell készülni, hogy el tud durvulni az ilyen helyzetek bolygatása!!!)


Szóval:

Szerintem itt két lépésben kell mattot adni a királynőnek.


Első lépés; A pároddal kel beszélned, hogy ne üljön fel minden baromságnak.

A te szemedben sokkal nagyobb az iránta tanúsított elismerés ha meg tudja őrizni a hidegvérét.


Kettes lépés; Egy hasonló összeszólalkozás, feléd irányuló fenyegetés során lehet szembesíteni olyan lelki terrorral mint:

"látod ezért nem lesz neked soha normális kapcsolatod!"


vagy!


"Nekem legalább van aki törődik velem te dagadt ...!" (és itt az általad ismert szótárból lehet választani jelzőt.)



A lényeg, hogy elgondolkodjon azon, hogy ezzel viselkedéssel, csak szarabb helyzetbe hozza magát mások előtt. (tehát fontos a nyilvánosság, más Bartnék bevonását is javaslom a szájkaratéba)

Annak tudatában, hogy az ellened irányuló támadások a megalázottsággal lesznek egyenlőek, kénytelen lesz kerülni titeket.


ui: most kicsit mocsoknak érzem magam. :(

2012. máj. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!