Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátomat, hogy járjon velem lovagolni? FIÚK;ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Ti nem álmodoztok olyanról, hogy a naplementében vágtáztok a szerelmeddel.?( tudom h nyálas)Én igen, csak az a helyzet hogy nem nagyon van lehetőség lovaglásra, így inkább a nyárára 1 lovastáborral "lepném" meg.FIÚK TI MIT SZÓLNÁTOK 1 ILYENHEZ? LÁNYOK; BÁRMI JÖHET ;))
2012. márc. 27. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
fektesd le az ágyra azt lovagoljál! Amúgy én nem nagyon örülnék neki, persze ha olyannal csinálhatok valamit akit szeretek, akkor mind1 mi a program (egy szintig).
2012. márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

:D


Szerintem nem fog örülni, pasik (fiúk) nem nagyon kedvelik a lovakat és a lovaglást (elvétve van csak kivétel).

2012. márc. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát... nem igazán...
2012. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

lepd meg valami mással, ettől nem igazán lesz elragadtatva. A fiúk nem szeretik annyira a lovakat, lovastáborba meg végképp nem mennének. Egyik fiú barátom azt mondta, hogy az zavarja legjobban a lovaglásban, hogy a lónak is van saját akarata, így inkább a motor, amit csak ő irányít.


19/L

2012. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt én is szeretném megvalósítani, de az én barátom nem szereti a lovakat, meg fél tőlük és sajnos egy kicsit sem nyitott ilyen téren.

Azt pedig, hogy általában a fiúk nem szeretik a lovakat, hát ezt hülyeségnek tartom. Ahol lakom és a környező falvakban jobbára csak fiúkat ismerek, akik rendszeresen lovagolnak. Ez az én nagy bajom, hogy nincs egy lány sem, akivel együtt eljárhatnánk erre-arra :)

2012. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék, de ettől még a barátodnak tetszhet, nem látok a fejébe .
2012. márc. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha vennél nekem egy lovat, hozzá felszerelést akkor benne lennék. Egyébként magamtól pénzt és energiát valószínűleg keveset áldoznék rá, mert nem szeretek nyálas dolgokat csinálni. Amúgy tudok lovagolni jól, tehát ha ilyen beállítottságú Vagy, valószínűleg elvinnélek párszor, csak rendszert nem csinálnék belőle.
2012. márc. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én már fel hoztam nála a témát és azt monda; tök jó lesz!.. de csak a terep lovaglást hoztam fel neki arra meg még várhat.. xD
2012. márc. 28. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!