Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Barátomnak az egyik csaj kiszívta a nyakát..ez megcsalásnak számít?
2012. máj. 9. 16:36
 1/10 anonim válasza:
Hát igen ! sajnos igen...
2012. máj. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vágnám ketté mind a kettőt :D
2012. máj. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1. : miért hagyta a barátod, hogy ennyire közel kerüljön hozzá a lány? miért nem állította le, hogy hülye, barátnőm van..

Én megkérdőjelezném a bizalmam a párom irányába.


2. válaszoló voltam.

2012. máj. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én annak venném. Bár én barátom nem lenne olyan h.ülye, hogy ilyen nyilvánvaló bizonyítékkal álljon az orrom elé...


Bár! :D

Egyszer járt úgy egyik osztálytársnőm, hogy egyik osztálytárssrác elkapta a tornaterem előtt, és kiszívta a nyakát. Ráadásul nem is értettük, hogy sikerült neki, mert csak pár másodpercig sikerült elkapnia, utána csaj agyba-főbe verte, srác csak röhögött (jó igen, szint megvolt...) de a folt elég látványosan ott maradt. És a csaj barátja is egész értetlenül fogadta ezt a "mesét", ami történetesen tényleg igaz volt. :D

21L

2012. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát, ez egy jó kérdés :S

Eléggé tinikapcsolatnak gondolom én ezt, mert felnőtt embereknél ez inkább "b*zmeg" kategória, mint megcsalás, mert ki az a hülye barom, akinek a nő a nyakát csókolja és nem fekszik le vele?

2012. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha csak nem vámpírost játszottak. Amúgy igen. Vélhetően a "buli" hevében tette a p.csa, így üzent neked hogy bizony ő igényt formál a könnyen kapható barátod társaságára magányos estéin.
2012. máj. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Abszolút!!! Rúgd ki a fiút!
2012. máj. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen az értékrended. Valakinek még a csók is csak majdnem megcsalás. Nekem már az is megcsalás, ha fogja más lány kezét (nem úgy értve, hogy ismerkedéskor kezet ráznak, hanem ha pl. sétálnak kézenfogva).
2012. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

15 vagyok :)

barátnőmnek a barátnője látta mikor a csaj kiszívta a barátom nyakát..de én nagyon szeretem:/ még nemmondamel neki, hogy tudom..de facebookon azt a képet tette ki mikor azzal a csajjal van, de rákérdeztem, hogy őt szereti-e, és aztmondta, hogy nem..

2012. máj. 9. 16:54
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém, majd rájössz ha idősebb leszel. Szeretlek. Elhiszed? Aranyos vagy, de az emberek olykor hazudnak. Még olyanok is akikről nem akarjuk elhinni, mert szeretjük őket.
2012. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!