Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csók megcsalásnak számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csók megcsalásnak számít? Pasim megcsókolt egy másik lányt, szakítottam vele, de vissza akar jönni.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szeret, vagy legalábbis szeretett. Vissza akar jönni, és őszintének tűnik, meg ismerem is már elég jól. De egy csók nekem nem fér bele a dologba, ő szerinte hülyeség volt, hogy megtörtént, a pillanat heve, velem akar lenni. Hát nem tudom ezek után nem fogok benne már úgy bízni :S
2011. dec. 20. 15:46
1 2
 1/19 LadyLee ***** válasza:
100%
Ezt te tudod, hogy neked mi fér bele. Nálam igen, az lenne.
2011. dec. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szeretet/szerelem (ha van) a pillanat hevében is ugyan olyan erős, szóval számomra ez nem lenne kifogás. Amúgy megcsalásnak számít.
2011. dec. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer megtörtént, mi biztosítana afelől h többször ne történne meg!? Én is szakítottam volna, és nem fogadnám vissza!!!
2011. dec. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 mus musculus ***** válasza:
Ez rajtad áll, nálam tuti annak minősülne.
2011. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 BlackSword ***** válasza:
Te tudod, de a csók már megcsalás...
2011. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nálam is, azért is szakítottam vele. Csak rossz, mert tényleg szerettem.
2011. dec. 20. 15:54
 7/19 anonim ***** válasza:
igen, a csókolózás tök intim dolog.
2011. dec. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Legszívesebben megcsókolnék egy fiút az ő orra előtt! Hogy lássa, mit érzek.
2011. dec. 20. 15:56
 9/19 anonim ***** válasza:
igen..(rövid és tömör)
2011. dec. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha képes volt megcsókolni mást, akkor biztosan nem szeret igazán. Úgy pedig nincs értelme visszafogadnod. Hagy és keress mást, aki igazán megérdemel!
2011. dec. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!