Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig olyan nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig olyan nőkkel jövök össze akik lehuznak? Most is majnem 1 millioval lehuzott az utolso elősző csak 50 ezerrel de a többi is etterem mozi ruhát vegyek neki miért ilyenek a csajok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 11:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Hogy a retekbe tudott lehuzni egy millával?! Szerintem rossz lanyok kozott keresgelsz,ne aplazapics@kat keresd hanem az igazi nőket....vagy ne megvenni akard őket hanem magadat add.Hidd el egy igazi nőnek ha tenyleg odateszed magad te is elég leszel,nem kell a pénzed.
2012. máj. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
szerintem egy b@lfasz vagy,hogy ez sikerül nekik..:-DD
2012. máj. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Tanulj meg nemet mondani. :) Nem kell minden szart megvenni nekik amit kiejtenek a szájukon. Szervezz olyan közös programokat ahova nem kell pénz és ne fizesd ki az albérletét, telefonszámláját, anyukája hitelét stb.
2012. máj. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert hagyod. Ha nekem kölcsön kellene kérnem, azon gondolkodnék, ki az aki számításba jöhet, hogy ad, vagyis van olyan jó szívű. Szóval általánosságban nem ilyenek a csajok, hanem te vagy olyan, akivel ezt meg lehet tenni. Legyen tartásod, ne hagyd magad.
2012. máj. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy hagytad irányítani magad. Jó persze ha elhívok egy nőt randizni vagy bármi akkor én állom a költségeket de azért mindennek van határa, én feleslegesen értelmetlenül sosem veszem meg az egész plázát egy lánynak mert ő úgy akarja vagy nemet mondok neki vagy mondom hogy oké de a te pénzeden vedd meg. Én barátnőm is ilyen de nagyon ritkán adok neki pénzt csakúgy ha fizetek neki akkor randi vagy kedveskedés van és nem csakúgy veszek neki valami ruhát, mert neki tetszik de nincs rá pénze. Én nem hagyom lehúzni magam, nem is a pénz miatt van meg a jelenlegi barátnőm igaz nincs sok pénzem de magamat adom mindig.
2012. máj. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Na ez az igazi lúzerség...
2012. máj. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
67%

Hallod fater a Lúzer FC csatár játékost keres. Jobb szélre a b@lfaszt. Pont beférnél.


Nőkre egy forinttal sem szabad többet költeni, mint az óvszer ára. Tanuld meg!

2012. máj. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De a nők arra mennek hogy meghivassak magukat. Azt még se mondhatom hogy gyere menjünk d....i! Vagy ti hogy csináljátok csak ugy elmennek a csajok? Ezt sose értettem meg kiindulok a tesómból ő is lehuzza a pasikat.most vetetett magának 2 scholl szandált 30 ezerért.egy olyan ürgével akivel elmondta le se fog feküdni. Előtte mozi meg étterem is volt. Ma randizik egy másikkal hogy meglegyen az ebédje ahogy ő mondja. De ezekkel persze nem fekszik le. A barátnői is ilyenek. Hol lehetne rendes lányt találni?
2012. máj. 10. 11:54
 9/14 anonim ***** válasza:

Úristen!

Az ilyen nőkkel tudod, hogy kell bánni?! Nyíltan a szemükbe kell mondani, hogy micsodák! te egyébként férfinak tartod magadat? Mert egy igazi férfival ilyet sosem csinálhatna mkeg egy nő. Ha kell neki valami, akkor vegye meg ő magának a saját pénzéből! Ha pedig nincs, akkor el is lehet menni szépen dolgozni.

Ne haragudj, hogy ezt mondom-tényleg semmi bajom veled emberileg-de pont a hozzád hasonlók miatt van ma úgy elszállva sok nő agya Magyarországon.Pontosan azért, mert nem ismeritek azt a szót, hogy NEM!

2012. máj. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nos,a tesódról is megvan a véleményem.

A kérdésedre a rövid válasz: mert hagyod.

Keress olyan nőt, akinek azért van tartása! Az ok, hogy elhívod egy moziba, vagy étterembe, de hogy első randikon ettől többet költs rá...Ha valaki elvárná, egyszerűen mondj nemet. vagy csak simán hagyd ott.

Én soha nem várnám el a pasimtól, de még a páromtól se (remélem érzékeled a különbséget), hogy komolyabb összegeket költsön rám. Sőt, ha mondjuk már néhányszor elvitt vacsizni, megívnám és főznék neki viszonzásul.

Legyen Neked is tartásod, ne fizess egy csajnak mindent, csak azért, hogy lefektesd. akkor már inkább menj profihoz, jobban jársz.

2012. máj. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!