Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mozi vagy egy vacsora anyóssal...

Mozi vagy egy vacsora anyóssal. Mit választanál?

Figyelt kérdés

Anyós meghívott minket vacsorára, ma estére. (Kb 15 perce telefonált) Viszont, már péntek este foglaltunk mozijegyet ma estére. A kettőt egyszerre nem megy. Én legszívesebben moziba mennék. Azt mondtam anyósnak, hogy mindjárt visszahívom.

Párom szerint máskor is tudunk moziba menni. Ez rendben van, de nem akarom, hogy anyós azt érezze, hogy ő bármikor beleszólhat az életünkbe, mert miatta bármit lemondunk.


2010. júl. 19. 15:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
77%
Hat nekem is a mozihoz nagyobb kedvem lenne:))))DE..azert jobb ha elmentek vacsizni mert ebbol kesobb vita lehet,es ha mar fozott ebben a melegben akkor nem erdemes megbantani azzal h nem mesz el.menjetek el es mond neki hogy ezutan azert szoljon hamarabb,ezert meg nem hiszem hogy o lenne az iranyito a kapcsolatban,szerintem lkedves gesztus;)
2010. júl. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem fogadd el a Vacsit. Biztos készül, vár titeket valami finom kajával. Moziba máskor is mehettek:)
2010. júl. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Azt mondta még nem kezd el addig főzni, míg nem szólok neki vissza.
2010. júl. 19. 15:52
 4/28 anonim ***** válasza:
59%

Oda kell menni, ami előbb volt!


A mozi előbb volt az anyós meg megy a levesbe.

2010. júl. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Anyós tud a moziról, tegnap meséltük neki.
2010. júl. 19. 15:53
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben egyértelmű mozi. Ha tudott róla, akkor miért szervez keresztbe? Csak hogy ő diktáljon?
2010. júl. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

mozi

Úgy, hogy tegnap mondtátok neki tényleg gyanús...de nem akarok vádaskodni, lehet, hogy pusztán elfelejtette. Kedvesen emlékeztessétek rá és beszéljetek meg egy másik időpontot a vacsira.

2010. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Most én vagyok a bunkó, mert azt mondtam a páromnak, hogy moziba szeretnék menni.

Imádom az anyósomat....

2010. júl. 19. 15:57
 9/28 A kérdező kommentje:
Felhívtam, hogy este moziba megyünk, nem tudunk átmenni vacsorázni. (És említettem,hogy tegnap már mondtuk, hogy ma moziba megyünk)
2010. júl. 19. 15:58
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha az anyós tudta a mozit, mi a kérdés? Miért nem mondtad azonnal, hogy sajnos ma nem jó, majd holnap?


Ha az anyós nem tudta volna, h moziba mentek, akkor azt mondtam volna én is, hogy menjetek hozzá. De így gáz.

2010. júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!