Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok, ha egy fiú az utcán odaállna elétek azzal, hogy szeretne egy fotót csinálni az arcotokról?

Figyelt kérdés
Láttam Lengyelországban egy nőt, akinek egyszerűen annyira gyönyörű, bájos arca volt, amilyet még talán sosem láttam. Annyira jó lett volna, ha lefotóztam volna... Ti mit szólnátok, ha egy ilyen kérdéssel állna valaki elétek? És most nem kell itt olyanra gondolni, hogy majd kinyomtatom a képet és majd malackodok vele, egyszerűen csak azért gondoltam rá, amiért eltesz az ember egy képet a pénztárcájába a kedveséről, mert annyira szép és olyan jó minél többször látni...
2012. máj. 10. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
egy idegennek nem engedném meg, akármennyire is látom, hogy normális, és tisztességes szándékkal akarja, hiszen még ismerősök közül is kevésnek engedem. nem igazán szeretem ha fényképeznek, és ha a legjobb barátnőmnek, vagy a pasimnak csak vonakodva engedélyezem, akkor egy idegennek nem bírnám megengedni
2012. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én lehet hogy engedném, de ez egyénfüggő.
2012. máj. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha lány jönne oda hozzám és jófejnek tünne, akkor még talán.


17/L

2012. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lengyel lányok nagyon szépek amúgy. Meg úgy általában a szláv lányok is.
2012. máj. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pofánröhögném és elküldeném a szemészetre :D szerencsére ilyen velem nem fog előfordulni soha :D
2012. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!