Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti mit szólnátok ehhez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit szólnátok ehhez, mi a véleményetek róla? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok,és szeretnék tetoválást csináltatni a csuklómra.Már 17 éves korom óta foglalkoztat a dolog,de adtam magamnak 2 év gondolkodási időt,ha esetleg meggondolnám magam az ötletet/a feliratot illetően.

Viszont most úgy döntöttem,hogy nyáron szeretném megcsináltatni.

A felirat az lenne,hogy: Veritas vos liberabit (Az igazság szabaddá tesz)

A betűtípus pedig ilyen: [link] (bal oszlop legfelső felirat)


Ami a külsőmet illeti,szeretek nőiesen öltözködni.Ezalatt nem a r*banc kategóriát értem,hanem ilyesmit: [link]

Több tetoválást nem tervezek,ezt is azért szeretném megcsináltatni,mert fontos a számomra,és tudom,hogy évtizedek múlva sem bánnám meg.

Lényegében annyi érdekelne,hogy ti mit gondoltok arról,hogyha egy alapjáraton csinos,nőies lányon csuklóján tetoválás van?:)


2012. ápr. 27. 01:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A csukló túl látható hely és nem is hinnéd a későbbi életedben mennyire zavaró tud lenni egy tetoválás.
2012. ápr. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg munkahelyen kizáró tényező a látható helyen lévő tetoválás. Saját magaddal szúrnál ki.
2012. ápr. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ultragáz. Ne a csuklódra.
2012. ápr. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
27%
Nevezzetek konzervatívnak, de én elítélem azokat az embereket, akiknek ennyire látható helyen van tetoválása.
2012. ápr. 27. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Azért jól fontold meg a betűtípust is.. :P

Kis segítség... [link]

2012. ápr. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Christian Death ***** válasza:
Amikor en tetovalast latok ez jut eszembe: na itt egy "madárka" (aki roppen agrol agra), ez cak a velemenyem nem muszaly hogy ez is legyel.
2012. ápr. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi a jó tanácsokat!:)


A #4-es válaszra inkább nem írok semmit,de el kellett számolnom (sokszor) 10-ig,hogy így legyen.


Az #5-ösnek meg köszönöm a linket.:)

Abban biztos vagyok,hogy olyasmi betűtípust szeretnék,mint az angol folyóírás.

2012. ápr. 27. 02:01
 8/21 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Nem akartalak megbántani, Te azt kérdezted, mi a véleményem róla, és leírtam. Sajnálom, ha sértésnek vetted de így gondolom.
2012. ápr. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Kedves 4es kommentelő!


Semmi baj,én kérdeztem a véleményeteket,de azért az "elítélem" szó szerintem kicsit túlzás.

De elfogadom,hogy te így látod,ez van.:)

2012. ápr. 27. 02:24
 10/21 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, lehet tényleg erős kifejezés volt. De azt fogadd el, hogy nagyon sokan gondolkodnak még hasonlóan. Lehet hogy a főnökeid is így fogják majd gondolni, akikhez állásinterjúra mész. Én megértem, hogy neked ez sokat jelent, de szerintem ez felelőtlenség. Ha minden áron akarsz, miért nem csináltatsz olyan helyre, ahol nem láthatják annyian?
2012. ápr. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!