Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érez semmit sem a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érez semmit sem a párom sem, és én sem szex közben, csak az elején. Miért lehet?

Figyelt kérdés

Mindkettőnk kezdő, ugymond mindkettem szüzek voltunk..

Miért lehet ez.

Úgy érzem túl tág a hüvelye a páromnak.

Az előjátékkal gond nem lehet, mert felvan izgulva, láthatóan és érezhetően.!

Óvszert természetesen használunk. (Durex)

17/F



2012. máj. 10. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Oké, egy 17 éves "majdnem-szűz" lánynak nem lehet túl tág a hüvelye, hacsak nem bantu néger a lány, mert nekik genetikailag alapból tágasabb. Esetleg te vagy túl puhány..
2012. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ugyanígy vagyok én se érzek semmit csak az elején.

bár még csak egy emberrel voltam együtt ő is és énis kezdők voltunk azóta nem voltam együtt senkivel..a barátnőm is ugyanebbe a helyzetbe volt kezdők voltak nem érzett semmit, aztán lett egy tapasztaltabb pasija és ő már kitudta elégíteni.szerintem az a baj hogy mindketten kezdők vagytok majd belejöttök

2012. máj. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
dettó ugyanez, én is kezdő vagyok.. ez szerintem gyakorlat kérdése, próbáljátok meg úgy elélvezni hogy nem teszel be neki semmit sehova. Simogatás és orális szex, aztán ha így sikerül, akkor később próbálhatod úgy hogy nagyon beindítjátok egymást és amikor már csak egy kicsi kéne, akkor teszed be.. szépen lassan szoktassátok hozzá magatokat.
2012. máj. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Reméljük hogy ígyvan ... Igazából tényleg tapasztalatlanok vagyunk..! Alkalmazni fogjuk amiket írtatok , Remélem még jönnek tanácsok, mert hasznos lehet.!
2012. máj. 10. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!