Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van folyásom?

Figyelt kérdés

2012. máj. 10. 16:32
 1/7 Shai-Hulud ***** válasza:

Befolyásod, vagy ki...??


Szerintem fertőzés, de ennél pontosabbat inkább orvostól. Nem mindegy, hogy milyen az a folyás, van-e szaga, fehér, vagy sárgás, híg, vagy túrós, stb... Szóval ne itt várd a diagnózist.


Menj nőgyógyászhoz, az meg tudja mondani.

2012. máj. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? A folyás tisztítja a hüvelyed. Ha nem rossz a szaga, és nem csíp vagy viszket a puncid, akkor normális.
2012. máj. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

milyen jellegű folyás attól függ

hány éves vagy?

ha nem büdös, nem viszket, akkor semmi gond, a természetes mikroflórája a hüvelynek

2012. máj. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok.. hát fehéres de nemkimondottan büdös.. nemis viszket meg semmi de nagyon sok van.
2012. máj. 10. 19:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez természetes. Amíg nincs ténylegesen szaga, esetleg zöldes színe, addig semmi baj. Sajnos nekem sok van. De majd változik.
2012. máj. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Menstruálsz már?

nekem mielőtt először megjött akkor volt ilyen, rá pár hónapra lettem "nagylány"

Amúgy majd ha odafigyelsz a testedet, és beáll a ciklusod rendesen (az még nem most lesz valószínű, nekem pl 2 év kellett)

akkor látni fogod, hogy mikor mennyi és milyen jellegű folyásod van, pl középidőben, vagy közvetlenül mielőtt megjön. Nekem írnom sem kellett, mert pontosan meg tudtam állapítani ezekből, hogy mikor lesz vérzsem...(most sajnos nem, mert a fogamzásgátló mesterséges ciklust tart fenn, de ez egy másik dolog)

Amíg nem büdös (természetesen, sosem lesz szagtalan,valamilyen tejtermékhez hasonlatos halványan érezhető illata van természetesen, és higiénikus állapotban) és nem viszket, addig nincsen baj

2012. máj. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocs az elírásokért...
2012. máj. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!