Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 28 éves férfi vagyok, de úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves férfi vagyok, de úgy érzem nőként szeretném folytatni az életemet. Mi a nemváltoztatásról a véleményetek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 10. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az,hogy ez fas**zság!XD
2012. máj. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Gabii2 ***** válasza:
azt mégis hogy lehet?
2012. máj. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ismerek egy srácot/lányt, aki megtette. Ő nem bánta (pár hete volt a műtét).

Az a gáz, hogy még elég fiatal vagy és nem tudhatod, mi lesz 10 év múlva, lehet, hogy hirtelenjében gyerekre vágysz majd pl.

Szerintem várnod kéne még a döntéssel.

2012. máj. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3. éve, hogy gondolkozom rajta..
2012. máj. 10. 18:39
 5/12 anonim ***** válasza:
3 év nagyon kevés. Előtte 25 évig nem gondolkoztál rajta. Lehet, hogy megteszed és még 3 év múlva megbánod. Hidd el.
2012. máj. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen semmi problémám veled, neked lesz problémád magaddal. Jogilag ugyan nővé tudnak tenni, de testileg sosem leszel nő. A nő, nőként születik, a te testednek mindig megmaradnak a férfias jellegei, vonásai. Ráadásul elgondolkoznék, hogy ez mennyiben befolyásolja a későbbi szexuális életet.

Nem tudom hogyan él át orgazmust valaki, akinek amputálják a péniszét. Kialakíthatnak ott bármit, az akkor sem ugyanaz.


Szóval gondold meg.

2012. máj. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy természet ellenes.Sajnálom.

Ha rokon lennél vagy egy nagyon jó barátom megpróbálnának megérteni, de elfogadni soha nem lennék képes.

2012. máj. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem meg az ilyen emberek,mint te betegek és egy elme-gyógy intézetbe kellene zárni!Vagy gázkamra!Bocs,hogy ezeket irom de a társadalom és az emberiség szégyenei vagytok a melegekkel meg a transzexuálisokkal egyetemben.Sőt ha már nem szerepelnek a tvben egy műsorban akkor már az nem is műsor!?Tudom,hogy létezik a dolog de nem kellene ezt néznem minden nap a tvben.Sőt majd a gyerekem se lássa se utcán se sehol!Ezt mindenképp el kell fojtani a világban.Ha mégis meleg lesz a gyerekem az tuti,hogy kitagadom!Persze azokkal is baj van aki a homokosok"divattrendjét"követik!
2012. máj. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Gabii2 ***** válasza:
ugye nem akarod levágatni a pöcölődet?
2012. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem igazán tud senkit se kielégíteni a pöcölőm szóval meggondolnám
2012. máj. 14. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!