Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz hogy minden sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy minden sikeres férfi mögött áll egy nő?

Figyelt kérdés

Sajnos nem vagyok a nők kedvence, sőt kerülnek engem.

Úgy vettem észre hogy az agglegények nagy része alkoholista és 50 évesen is a szüleinél lakik. Én nem akarok ilyen lenni.

Lehetek az élet más területén sikeres?

Nekem az lenne a siker ha tudnék házat építeni,jó autóm lenne jól fizető állásom.

Ha nem tudok egy nővel se összejönni akkor legalább ne úgy öregedjek meg hogy semmit se tudok felmutatni.

Ezek a dolgok mellett nagy álmom az hogy feleségem lesz aki szeret és gyerekeim akik felnéznek rám. Lehet hogy nyálasan hangzik de ez van.

21f


2012. máj. 8. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

igen igaz

egyszer mindenki megházasodik jobb esetben

2012. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Igaz, de a mondást nem úgy értik, ahogy te megfogalmaztad.

Minden sikeres férfi mögött áll egy nő hátországként, aki biztosít mindent, amit egy asszony biztosíthat, hogy a párja a karrierre, a pénzkeresésre koncentrálhasson. Az más kérdés, hogy az ilyen férfiak ELŐTT általában áll egy dekormaca :)))

2012. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, ez tuti igaz, én se lennék folyton síkideg, ha minden nap jókat b@asznék, csinálnának nekem finom vacsorát meg néha megdicsérnének ebben-abban. :( pf
2012. máj. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Én a sikeres férfi MELLETT állok. Nagy különbség.
2012. máj. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen és elkölti amit a sikeres férfi keres.
2012. máj. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!