Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két lány tetszik, egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két lány tetszik, egyik jobban és régebb óta de másik hiányzik, akkor most melyikükbe vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Nem gondoltam hogy ilyen idióta kérdést kell valaha feltennem, de a sulinak vége és egyikük hiányzik, másik nem, pedig eddig a másodikért voltam oda, ennyire behülyültem volna? Amúgy 15F
2011. jún. 15. 01:03
 1/7 WhiteLabel ***** válasza:
Egyikbe sem vagy szerelmes.
2011. jún. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aki hiányzik az fontosabb ő rá startolj!
2011. jún. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor mért hiányzik? nem voltunk nagy haverok.
2011. jún. 15. 01:05
 4/7 WhiteLabel ***** válasza:
A szerelem és az között hogy jól érezted magad vele és hiányzik, van nem kis különbség, ettől függetlenül vedd fel vele a kapcsolatot, és akármi is lehet..
2011. jún. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Neked tudod mi hiányzik,kisfiam?


Egy jó kis ******XD

2011. jún. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
amelyik hiányzik=)
2011. jún. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem is aki hiányzik mert az már jelent vmit hogy hiányzik
2011. jún. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!