Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány, aki szívesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki szívesen barátkozik fiúkkal? Úgy érzem most egy lánybarát segíthetne rajtam leginkább.

Figyelt kérdés

Szeretnék lányokkal kizárólag barátkozni, haverkodni, ugyanis rájöttem, hogy azért nem vagyok sikeres a barátnőszerzésben,mert nem igazán értem a lányok, nők vágyait, a velük való kommunikáció is elég nehézkes, mert általában csak azokkal beszélgettem eddig, akik tetszettek nekem és hát olyankor akaratlanul is nyomulok rájuk ösztönösen, de ezzel épp azt érem el, hogy ők még inkább menekülnek tőlem.


Szóval úgy érzem sokat segíthetne egy jó lánybarát, akivel jobban átérkelném a lányokkal való kapcsolatot, főleg szép lányokkal vag ynekem tetszőkkel lenne érdemes barátkoznom, ugyanis eddig mindig rájuk nyomultam, de ezáltal segíthetne visszafogni magam és emellett megtanulnék úgy bánni a lányokkal, hogy nem egyből lerohanom őket.



2012. máj. 10. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"főleg szép lányokkal vag ynekem tetszőkkel lenne érdemes barátkoznom"

xDD

2012. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 ASOT ***** válasza:

figyelj....


megmondom őszintén h erre kevés az esélyed, hogy egy "női oktatót találj, akivel később remélnéd h lehetne is valami" (mert titkon azt reméled)


de lehet h lesz...

2012. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Szeretek fiúkkal barátkozni, de csak is akkor ha több is lehet a dologból. :)


21/N

2012. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Gyááááháháháhááááá, eeez igen, okos! :D:D:D


De aki egy kicsit gondolkodik, az rájön, hogy így akarsz közelebb kerülni a lányhoz. Tudod, mint ahogy a melegekkel is könnyen kijönnek, mert tudják, hogy nem fog rájuk mozdulni.


Másfelől meg ha nem így lenne, akkor meg baromira mindegy lenne, hogy hogyan néz ki a lány nem? Véleményt formálni egy kevésbé szép lány is tud, gyakran még intelligensebbet is.

2012. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én csak fiúkkal szeretek barátkozni.


De ez mi? :D Az ember nem köti a barátkozást feltételekhez.

2012. máj. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Pont azért írtam, hogy szép legyen, hogy segítsen visszafogni engem, hogy ne nyomuljak rá és úgy tudjak szép lánnyal haverkodni végre, na meg ezálta megérteném, hogy mi is kell egy nőnek igazán. De én egyébként is esélytelennek tartom magam szép lányoknál de még a nem szépeknél sincs esélyem épp a nyomulós stílusom miatt, na meg nem vagyok nagy szám külsőre, viszont azért jó lenne, hogy visszatudjam fogni magam és csak barátkozzak lányokkal, megakarom érteni mitől másabbak a lányok, mint a fiúk, hogy tudjak velük is úgy közel kerülni, mint bármely másik fiú haveromhoz.


Mert érzem, hogy ez kéne nekem, utána könnyebben tudnék más lányokhoz udvarlási céllal is közelíteni, ki tudja talán épp ennek alány barátomnak köszönhetném, hogy végül összejövök majd egy lánnyal. :)

2012. máj. 10. 22:26
 8/13 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok, a kérdésre válaszolva. :)
2012. máj. 10. 22:27
 9/13 ASOT ***** válasza:

sajnos ezt akár hogy is szépíted, ezt senki sem fogja elhinni h csupán haverságot akarsz...legyen szép mert visszafog...aha...nem kell ennek óriási 2000 fejezetből álló regényt írni, a vágyad egyszerű! :)


najó békén hagyunk! :)

2012. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt sem tudjátok neke mi a szép, igazából épp ez a baj, hogy sok lány tetszik. Szerintem sok szép lány van. De itt úgysem találok olyan lányt, aki benne lenne a haverkodásban, csak kíváncsi voltam, ogy szerintetek ez segíthetne-e rajtam, hogy közelebb tudjak kerülni nekem tetsző lányokhoz. Javuljanak a lányokkal való ismerkedési technikáim. :)
2012. máj. 10. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!