Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm ma érettségizik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm ma érettségizik, amikor végez, jó meglepetés lenne, ha egy szál vörös rózsával várnám a sulija előtt? : )

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 08:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen *.* :) biztos, hogy nagyon örülne neki ;) sajna manapság nagyon kevés az ilyen romantikus srác... maradj meg ilyennek :D
2012. máj. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Aha, jóféle ötlet:) Esetleg még menjetek el valahova:P
2012. máj. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd inkább tanulni és a vizsgákra koncentrálni -.-
2012. máj. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3. !


Mivel ma van péntek, erre a hétre vége van az érettséginek, és maximum már csak 1 választott tárgyból lesz érettségije jövő héten vagy 2 hét múlva, de az is lehet hogy a mai nappal már végzett az írásbelikkel..szóbeli meg júniusban van és még a jó kislányok is max 1-2 hetet tanulgatnak rá, szóval nem értem miféle vizsgákra kéne itt koncentrálni :DD:

2012. máj. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha ő is tud róla hogy ő a barátnőd, akkor valószínű örülni fog neki.
2012. máj. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még szép hogy igen! :) Figyeld majd az osztálytársai képét milyen lesz az irigységtől! :) Amúgy tök rendes tőled szerintem!!!
2012. máj. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne keverd már a szezont a fazonnal. Hagyd békén.
2012. máj. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Főleg akkor ha meghúzták és nem sikerült neki.
2012. máj. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na vittél neki?:))
2012. máj. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Igen, vittem és nagyon örült neki. :D

2012. máj. 21. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!