Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 éves vagyok és soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves vagyok és soha nem volt barátnőm. Miért kötnek belém az alfahímek a diszkóba, hogy hagyjam békén a hölgyeket amikor hozzájuk se merek odamenni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 14:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Azért, mert tudják, hogy "alfahímként" tekintesz rájuk, így megtehetik veled. Barátnőt diszkóba amúgy is szerintem szinte lehetetlen szerezni.
2009. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy az nem igaz,hogy lehetetlen, én a barátomat egy discoban ismertem meg és már 3 éve együtt vagyunk. De tény, hogy mostanában elég sok tizenéves van, ezért érdemes inkább "beűlős" helyeket választani, ahol inkább huszonévesek vannak többségben. Szerintem legyél egy kicsit magabiztosabb, és próbálj kezdeményezni, ne add fel. Hidd el előbb utóbb megtalálod az igazit, csak próbálkozz.
2009. jún. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

ne a diszkóban keress csajt ott csak szopós rib@ncokat találsz

meg mi az hogy alfahím? senkinek nincs ráírva a homlokára hogy ő az isten...

kicsit kapd össze magad! legyen tököd! és használd!:) ha nem vagy elég magabiztos egy kis piával rásegíthetsz de ne hullarészegre igyad megad csak amolyan bátorításképpen guríts le pár felest és hajrá!!!!!

egyszer vagy fiatal amit ugyérzem kicsit elpazaroltál!!!

2009. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Szemezz a lányokkal, abból sokminden kiderül, hogy van-e esélyed. Egy kis sport, növelhetné az önbizalmad. De ha látják, hogy félsz tőlök akkor semmi esélyed. A lányok azt a pasit szeretik akinek van kiállása.
2009. jún. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én azt vetten észre, tőlem minden férfitársam jobb még a legszakadtabb csöves is, pedig érettségivel és 4 szakmával rendelkezem, és van egy saját lakásom. És ha ennyi ideig nem volt barátnőm, akkor a lányok azt gondolják hogy: "akkor ne is legyen mert biztos hogy gáz. velem biztos nem". A másik bajom, hogy visszahúzódó vagyok és a sok kudarc után már nem látom eséjét hogy lesz barátnőm az életben. Attól félek késői korban fogok kelleni nekik pl. 50 évesen mert tudják hogy ez a pali már nem tud szexelni.
2009. jún. 25. 17:54
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hűha! Úgy látom önbizalom terén te még rajtam is "túlteszel"! ;)

Szedd össze magad egy kicsit, hidd el saját tapasztalat, ha te nem hiszel magadban, akkor más sem fog. Fogadd el magad ilyennek és ne azon agyalj, hogy milyen nem vagy. Ha ez sikerül akkor már az állandó negatív elvárások nélkül el tudsz kezdeni fejlődni.

Ne parázz: egy csendesebb értelmes pasi is talál magához illő társat. 24F

2009. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismerd meg először önmagad és próbálj meg először magaddal rendben jönni. Ez az első lépcső. Ne másokkhoz akarj igazodni, hanem légy egy szilárd vár férfiként amibe beleillhet egy nő. Ne akarj egy nőhöz se te idomulni.

Ezután légy kedves, hisz a kedves férfi minden másnál fontosabb. Ezért odavannak a nők. Mert nekünk ilyen férfi kell. Ajánlok könyvet is szívesen. A szeretetnyelvekről:Gary Chapman: Egymásra hangolva

vagy a A FÉRFIAK A MARSRÓL, A NŐK A VÉNUSZRÓL JÖTTEK

AZ IGAZI PÁRKAPCSOLAT KÉZIKÖNYVE

Dr. John Gray. Ha ezeket elolvasod sokmindenre magad is rájöhetsz.

22/L

2009. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
discoban lehet ismerkedni a barátnőmet ott ismertem meg 2,5 éve és együtt vagyunk azóta. amugy vagányabb meg flegmább a partyhelyen
2009. okt. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igyál kicsit a diszkó előtt :)) De tényleg, mi ez, hogy beléd kötnek?! Úgy megnéznélek, hogy mégis miért ilyen nagyon nagyon 0 NULLA az önbizalmad! Szerintem itt a gond. Hiába a négy szakma, az érettség, a ház... a nők mindennél jobban utálják, ha egy ffinak nincs önbizalma... Legalábbis ezért van az, hogy a kifejezetten ronda, de jó beszélőkéjű pasikra tapadnak a csajok! 24/L vagyok. Megjegyzem én két komoly kapcsolatomat köszönhetem a diszkóknak és nem vagyok sz@pós k.rva sem... Persze nem a cicababákhoz kell odamenned szerintem, hanem hús-vér normális lányokhoz, mert olyanok is vannak ott. Bár, én már nem járok, kinőttem belőle. De gy évben 1x még megyek, és nem csak qvákat látok.
2009. okt. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Minden rosszindulat nélkül azt tanácsolom, hogy keress magadnak egy pszichológust, ugyanis eléggé zavarosak a gondolataid. Főleg az, hogy úgy gondolod, h majd 50 éves korod után fogsz kelleni stb...ne is haragudj de ez eléggé bizarr gondolatvilág. Amúgy ha ennyire önbízalomhíányos és gátlásos vagy , akkor sztem a diszkó abszolút nem az a hely ahol majd egyszer találnál egy barátnőt, inkább vmi nyugisabb helyen próbálkozz. De előbb tegyél rendet ÖNMAGADBAN !!
2009. okt. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!