Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy legyünk alfahímek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyünk alfahímek?

Figyelt kérdés

Bele fáradtam az unalmas hétköznapokba és h tényleg csak igazán ritkán tudok becsajozni egy buliban,vagy bárhol.

Annyit tudok,h a nők az alfákra buknak,lehetsz akár mekkora gyökér,beképzelt paraszt,ha benned van az alfa,mindig lessz legalább 1 csaj,akinek bejösz.

Már csak az lenne a kérdésem felétek Alfák,nőfalók,h mi a titok,mit kell tenni h belőled is sugározzon az alfahím.

Gondolok itt mindenre,öltözködés,szöveg,kinézet,stb.

(A csajok,akiknek "nem" jön be az ilyen stílus, kíméljenek.Hiába várjátok a szőke herceget,nem fog eljönni!;))


Nem akarok szüzen 18 éves lenni,segítsetek rajtam!


Várom a válaszokat!Csőke :D


2010. máj. 30. 18:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
20%
légy flegma és komoly.
2010. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Én mindig is Omega-hím voltam.

A végzet ura.

Alfának lenni szar.

2010. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
figyu,nem mindenki ezt a "fajt"szereti a lányok közűl,az meg a leggázabb hogyha műmájerkedni próbálsz,ad magad így fognak megszeretni,mindenkinek jut legalább egy lány még a mozgássérülteknek is,a lényeg hogy ne keress és jönnek majd magától.
2010. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Miért nem akarsz inkább a "szőke herceg" lenni? Inkább lennél primitív köcsög, akkor sok szerencsét!

Egy 24 éves lány, aki megtalálta a "szőke herceg"-et

2010. máj. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Nézegesd a napiszart! Ott van sok-sok választék a alfahim váláshoz kinézetre! Belsőleg, hát bebasztad mert annak kell születni!
2010. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
59%

én nem bírtam az alfahímeket,

egészen péntek estéig....

nade khöm...

szerintem ez az erőltetett szerep a legnagyobb lúzerség.

meg hogyha sikerül összejönnöd egy csajjal "alfa"ként, az még nem garancia a jó teljesítményre...

egy alfa pasi, aki sz*r az ágyban. ha-ha

vagy egy nem alfa, aki egy szexmozdony...


nem is tudom, melyiket választanám...:D

2010. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Grat hozzá,nagy lúzer lehet,te meg csúnya,vagy átlagos,vagy ő is egy alfa,csak nem vetted észre és jól nézel ki!:D


Azért nem akarok szőke herceg lenni,mert 17 évig az voltam és mit kaptam érte? Egy 3 hetes kapcsolatot,ahol az exem megcsalt és 2 gyors kalandott.(Az eggyikre nem vok büszke,sokat ittam XD)


Várom továbra is az Alfák válaszát!:D

2010. máj. 30. 18:46
 8/30 A kérdező kommentje:

18:42

Aki nem alfa,azt nem választanád!Hiába jó az ágyban,ha még a csókig se jutsz el vele,sőt a beszélgetésig se.Azt mondod majd neki, legyünk barátok,max!:D

2010. máj. 30. 18:48
 9/30 anonim ***** válasza:

a volt barátom egyáltalán nem volt alfa,

jól csókolt, tudtunk beszélgetni és jó volt az ágyban,

tetszett a külseje, nekem akármelyik alfát lenyomná ;)


ha nem komoly kapcsolatot szeretnél, akkor sok sikert az alfasághoz [nézz Igy jártam anyátokkal-t :D]

ha komolyabbat szeretnél, akkor maradj olyannak, amilyen vagy.

(nemtudomhányóra 42-es)

2010. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Nem jó irányba haladsz, így szexpartnereket szerezhetsz, komolyat nem. Kérdés, hogy te mit akarsz.

L/24

2010. máj. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!